قرعه کشی لیگ اروپا

مراسم قرعه کشی مرحله گروهی لیگ اروپا 2020/21 و انتخاب بهترین بازیکن فصل گذشته این رقابت ها در شهر موناکو برگزار شد.

 

به گزارش استقلال نیوز، امروز در شهر موناکو فرانسه مراسم قرعه کشی مرحله گروهی لیگ اروپا 2020/21 با حضور چیرو فرارا مدافع سابق تیم ملی ایتالیا و باشگاه یوونتوس برگزار شد و گروه بندی تیم های حاضر در این رقابت جذاب مشخص شد. توضیح اینکه قرعه کشی به نوعی برنامه ریزی شده است که در هیچکدام از مراحل این بازی ها تیم های روسی و اوکراینی به هم برخورد نکنند.

همچینین در این مراسم جایزه بهترین بازیکن فصل قبل لیگ اروپا هم به نفر برتر از بین سه کاندید معرفی شده (اوربانگا از سیوا، روملو لوکاکو از اینترمیلان و برونو فرناندز از منچستریونایتد) اهدا شد.

 

سیدبندی‌ لیگ اروپا 2019/20:

سید بندی لیگ اروپا

+ سید یک:

آرسنال(انگلیس)، تاتنهام(انگلیس)، آاس رم(ایتالیا)، ناپولی(ایتالیا)، بنفیکا(پرتغال)، بایرلورکوزن(آلمان)، ویارئال(اسپانیا)، زسکا مسکو(روسیه)، براگا(پرتغال)، خنت(بلژیک)، آیندهون(هلند)، سلتیک(اسکاتلند)

 

سید بندی لیگ اروپا

+ سید دو:

دینامو زاگرب(کرواسی)، اسپارتاپراگ(جمهوری چک)، اسلاویاپراگ(جمهوری چک)، لودوگورتس(بلغارستان)، یانگ بویز(سوئیس)، ستاره سرخ بلگراد(صربستان)، راپید وین(اتریش)، لسترسیتی(انگلیس)، قره باغ(آذربایجان)، پائوک(یونان)، استاندارد لیژ(بلژیک)، رئال سوسیداد(اسپانیا)

 

سید بندی لیگ اروپا

+ سید سه:

گرانادا(اسپانیا)، آث میلان(ایتالیا)، آلکمار(هلند)، فاینورد(هلند)، آاک آتن(یونان)، مکابی تل آویو(اسرائیل)، رنجرز(اسکاتلند)، مولده(نروژ)، هافن هایم(آلمان)، لاسک(اتریش)، هاپوئل بیر شیوا(اسرائیل)، کلوژ(رومانی)

 

سید بندی لیگ اروپا

+ سید چهار:

زوریا(اوکراین)، لیل(فرانسه)، نیس(فرانسه)، ریه کا(کرواسی)، دوندالک(ایرلند جنوبی)، لیبرس(جمهوری چک)، رویال آنتورپ(بلژیک)، لخ پوزنان(لهستان)، سیواس اسپور(ترکیه)، ولفسبرگ(اتریش)، اومانیا(قبرس)، زسکا صوفیه(بلغارستان)

 

روملو لوکاکو بهترین بازیکن فصل 2019/20 لیگ اروپا:

روملو لوکاکو

روملو لوکاکو

 

 

گروه‌بندی‌های لیگ اروپا فصل 2020/21:

گروه بندی لیگ اروپا

+ گروه A

آاس رم، یانگ بویز،کلوژ، زسکا صوفیه

 

+ گروه B:

آرسنال، راپید وین، مولده، دوندالک

 

+ گروه C:

بایرلورکوزن، اسلاویاپراگ، هاپوئل بیر شیوا، نیس

 

+ گروه D:

بنفیکا، استاندار لیژ، رنجرز، لخ پوزنان

 

+ گروه E:

آیندهون، پائوک، گرانادا، اومانیا

 

+ گروه F:

ناپولی، رئال سوسیداد، آلکمار، ریه کا

 

+ گروه G:

براگا، لسترسیتی، آاک آتن، زوریا

 

+ گروه H:

سلتیک، اسپارتاپراگ، آث میلان، لیل

 

+ گروه I:

ویارئال، قره باغ، مکابی تل آویو، سیواس اسپور

 

+ گروه J:

تاتنهام، لودوگورتس، لاسک، رویال آنتورپ

 

+ گروه K:

زسکا مسکو، دینامو زاگرب، فاینورد، ولفسبرگ

 

+ گروه L:

خنت، ستاره سرخ بلگراد، هافن هایم، لیبرس

 

 

●  ویدئو مراسم قرعه کشی:

 همراهان گرامی می توانید از بخش استقلال مدیا و با کلیک روی اینجا ویدئو این مراسم را مشاهده کنید.

استقلال مدیا 

 
 

●  عکس هایی از مراسم قرعه کشی:

قرعه کشی لیگ اروپا

قرعه کشی لیگ اروپا

قرعه کشی لیگ اروپا

قرعه کشی لیگ اروپا

قرعه کشی لیگ اروپا

قرعه کشی لیگ اروپا

قرعه کشی لیگ اروپا

قرعه کشی لیگ اروپا

قرعه کشی لیگ اروپا

قرعه کشی لیگ اروپا

قرعه کشی لیگ اروپا

اخبار اختصاصی استقلال نیوز

نوشتن دیدگاه
نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


استقلال مدیا

جدول و برنامه لیگ برتر ایران

لیگ ایران

جدول و برنامه لیگ جزیره

لیگ جزیره

جدول و برنامه لالیگا اسپانیا

لالیگا

جدول و برنامه بوندسلیگا آلمان

بوندسلیگا

جدول و برنامه سری آ ایتالیا

ایتالیا

جدول و برنامه لیگ قهرمانان اروپا

آرشیو و جدول لیگ قهرمانان اروپا

جدول و برنامه لیگ اروپا

آرشیو

آخرین اخبار

00906123