تیم تکواندو استقلال

تیم تکواندو استقلال در هفته دوم لیگ تکواندو جام خلیج فارس مقابل حریف خود شکست خورد.

 

به گزارش استقلال نیوز، دیدارهای هفته اول تا پنجم از مرحله نخست رقابت‌های گروه الف نوزدهمین دوره لیگ برتر تکواندو "جام خلیج فارس" یادواره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی امروز (جمعه 19 دی ماه) در فدراسیون تکواندو در حال برگزاری است.

تیم‌های شهرداری ورامین، صنعت مس کرمان، استقلال و فتح صدر البرز طبق قرعه کشی در گروه A قرار گرفتند که امروز رقابت‌های مرحله نخست خود را پشت سر می‌گذارند.

نتایج کامل مبارزات هفته اول:

 مس کرمان 8-0 استقلال تهران 

 

* امیررضا مددی از مس کرمان در وزن یک(منفی ۵۴ کیلوگرم) به مصاف امیررضا شهرستانی از استقلال تهران و چهره شاخص بازی های آسیایی رفت که با نتیجه ۲۲ بر ۲۰ حریف خود را شکست داد.

محسن رضایی از مس کرمان در وزن ۲ (منفی ۵۸ کیلوگرم) با امتیاز ۲۹ بر ۱۱ موفق به شکست علی چهره قانی از استقلال شد.

در وزن سوم این مسابقات(منفی ۶۳ کیلوگرم) محمدصادق دهقانی از مس کرمان با کسب ۲۰ امتیاز بر فرشید جمشیدپور (با ۱۴ امتیاز) غلبه کرد.

مهدی یوسفی در ادامه این رقابت‌ها در وزن چهارم ( منفی ۶۸ کیلوگرم)، نیز با حسین گلخنی به میدان رفت که سرانجام هر ۲ تکواندوکار طی سه راند در امتیاز ۱۷ به تساوی رسیدند که یوسفی در راند طلایی با سه امتیاز پیروز این مسابقه نام گرفت.

نارنجی پوشان مس کرمان در وزن پنجم (منفی ۷۴ کیلوگرم) هم توسط سید امید حسینی به پیروزی مقابل امیرحسین بهرآبادی دست یافتند، نتیجه این مسابقه ۲۰ بر ۱۲ بود.

همچنین در وزن ۶ (منفی ۸۰ کیلوگرم) سهیل محمدیان، هوگوپوش مس کرمان مهدی عابدینی از استقلال را با نتیجه ۲۸ بر ۱۷ از پیش روی خود برداشت.

محمدرضا خانی در وزن هفتم منفی ۸۷ کیلوگرم، حریفی را روبروی خود ندید و نهایتا بدون رقیب یک امتیاز برای مس کرمان کسب کرد.

سجاد مردانی کاپیتان باسابقه تیم مس کرمان نیز در وزن هشتم مثبت ۸۷ کیلوگرم با غلبه بر رامتین حسنی، در پایان با نتیجه ۱۱ بر سه امتیاز این بازی را برای تیمش تصاحب کرد.

اخبار تکواندو استقلال

 


 مطالب مرتبط:

لیگ تکواندو/ پیروزی استقلال در اولین گام؛ فتح صدر حریف هوگوپوشان آبی نشد

 

استقلال مدیا

جدول و برنامه لیگ برتر ایران

لیگ ایران

جدول و برنامه لیگ جزیره

لیگ جزیره

جدول و برنامه لالیگا اسپانیا

لالیگا

جدول و برنامه بوندسلیگا آلمان

بوندسلیگا

جدول و برنامه سری آ ایتالیا

ایتالیا

جدول و برنامه لیگ قهرمانان اروپا

آرشیو و جدول لیگ قهرمانان اروپا

جدول و برنامه لیگ اروپا

آرشیو

آخرین اخبار

00906123