ادامه مطلب...

پیشکسوت و عضو جدید کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: این روزها ابراهیمی یک فرمانده باهوش و مقتدر برای استقلال است.

ادامه مطلب...

تمرین امروز(چهارشنبه) تیم فوتبال استقلال برای آماده سازی جهت دیدار مقابل سپاهان اصفهان در مجموعه ورزشی صنایع دفاع برگزار شد.

ادامه مطلب...

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: من و شفر با حسینی صحبت کردیم و نکات لازم را به او تاکید کردیم.

ادامه مطلب...

پیشکسوت استقلال گفت: در تمام دنیا تعداد محدودی بازیکن از تیم‌های دیگر جذب می شود و اکثر بازیکنان از تیم‌های پایه اضافه می‌شوند اما در فوتبال ایران بر عکس است.

ادامه مطلب...

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال این روزها انگیزه بالایی برای پیروزی برابر حریفانش را دارد و مطمئنم شفر  برنامه های خاصی را برای دیدارهای باقی مانده دارد.

ادامه مطلب...

پیشکسوت استقلال گفت: فشار زیاد و استرس باعث می‌شود تا ناخودآگاه سرمربیان واکنش غیرعادی داشته باشند و داوران هم می دانند که این مسئله عادی است.

ادامه مطلب...

تمرین امروز(سه شنبه) تیم فوتبال استقلال بعد از یک روز استراحت، در ورزشگاه صنایع دفاع پیگیری شد.

ادامه مطلب...

سرمربی سابق استقلال گفت: برگزاری فینال در خرمشهر کار باارزشی است و باید به مردم این شهر احترام خاصی گذاشت.

ادامه مطلب...

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: در این هوای بارانی، کادر فنی تصمیم گرفت بازیکنان استراحت کنند و شایعه تحریم تمرین توسط بازیکنان به هیچ عنوان صحت ندارد.

ادامه مطلب...

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال با وجود 10 نفره شدن، به خوبی توانست تیم حریف را تحت فشار بگذارد این آمادگی روحی، روانی، بدنی و ذهنی بازیکنان را نشان می دهد.

ادامه مطلب...

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: اگر قرار است من از جیب خودم جریمه را بدهم اشکالی ندارد، اما باید از کسانی که در استقلال هزینه‌تراشی کرده‌اند این هزینه ها را مطالبه کنیم.

ادامه مطلب...

پیشکسوت و عضو کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: شفر استقلال را کاملاً متحول کرده است و تیم او در هر بازی با انگیزه بالا فقط برای برد به میدان می‌آید.

ادامه مطلب...

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: خیلی از مواقع برای دفاع از نام استقلال واکنش نشان می دهم بدهم و بعد از بازی با العین هم چون احساس می‌کردم تیم داوری در حق تیم ما ظلم کرد مصاحبه کردم.

ادامه مطلب...

سرمربی استقلال در نشست خبری پس از دیدار مقابل پیکان به خبرنگاران گفت: وقتی شما نزدیک من نیستید، از کجا صحبت هایی که بین من و داور رد و بدل شده است را می دانید؟

ادامه مطلب...

مدیرعامل باشگاه استقلال در مصاحبه کاملا عجیب و حاشیه ساز گفت: شفر، فرهاد مجیدی را با مدرک مربیگری می خواهد و تا آن زمان بحث حضور فرهاد در استقلال منتفی است!

آخرین اخبار

http://namava.ir

اختصاصی خارجی

اختصاصی داخلی

00906123

novin web gostar