خبرهای کوتاه
آغاز مجدد لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا در هاله ای از ابهام
جواد قراب: سلطانی فر گفت عاشقانه پرسپولیس را دوست دارم!
پیش بینی سلطان علی جباری درست بود/ فتح‌الله‌زاده نیامده رفت!
اعتراض شدید فرهاد مجیدی به وضعیت مدیریتی باشگاه استقلال و نحوه مدیریت وزیر ورزش!
سیامند رحمان، قهرمان جهان و المپیک.. هرکول خوش خنده ایرانی درگذشت..
وزیر ورزش دست بردار نیست/ یک پرسپولیسی در آستانه مدیرعاملی استقلال!

ادامه مطلب...

امروز، 21 فروردین 1399 است، 50 سال پيش در چنين روزي استقلال براي اولین بار به قهرماني در مسابقات جام باشگاههاي آسيا رسيد و اولی ستاره را روي سينه خود حك كرد.

ادامه مطلب...

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: با وضعیت مالی باشگاه استقلال کاری از دست سعادتمند هم بر نخواهد آمد و اون هم مجبور به کناره گیری خواهد شد.

ادامه مطلب...

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: شناختی از مدیریت سعادتمند ندارم اما تعریف های خوبی از او شنیده ام امیدوارم دوره مدیریت او به روزهای خوب ختم شود.

ادامه مطلب...

تیم فوتبال استقلال در سال‌های حضورش در سطح اول فوتبال ایران بازیکنانی داشته که عناوین «برتر» تاریخ این باشگاه را به خود اختصاص داده‌اند و برخی هم به باشگاه ۳۰۰ تایی پیوسته‌اند.

ادامه مطلب...

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال به دلیل بدهی های زیادی که دارد در سخترین مقطع تاریخی اش قرار گرفته است و باید راه حلی برای عبور از این بحران در نظر گرفت.

ادامه مطلب...

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: نیاز به توهین به پیشکسوتان و موسسان دو باشگاه پیروزی و اسقلال نیست کارنامه هر دو گویای همه چیز است.

ادامه مطلب...

دروازبان ملی پوش استقلال گفت: یک ناقل ویروس کرونا در تمرینات می‌تواند اعضای تیم و خانواده آن‌ها را درگیر کند و به نظرم این اتفاق در صورت بروز، یک فاجعه است.

 ادامه مطلب...

مهاجم اهل مالی استقلال گفت: از همه مردم چه در فرانسه، چه در ایران می‌خواهم که در خانه بمانند و بیرون نروند تا ویروس کرونا بیش از این انتشار پیدا نکند.

ادامه مطلب...

باشگاه استقلال تهران با انتشار بیانیه ای درگذشت پدر علی منصوریان را به پیشکسوت باشگاه استقلال و بازماندگان ایشان تسلیت گفت.

ادامه مطلب...

رئیس کمیته پیشکسوتان استقلال گفت: مسئولین برنامه نوروز فوتبالی نه شعور ورزشی و نه اطلاعات کافی از تاریخ باشگاه استقلال دارند.

ادامه مطلب...

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: با اینکه بحث های در مورد ناراحتی من از عوامل سریال پایتخت مطرح شده است اما من همچنان این سریال را می بینم حتی تکرار آن را مشاهده می کنم. 

ادامه مطلب...

بعد از تحریف تاریخ باشکوه باشگاه تاج توسط صدا و سیما، حسن روشن در خصوص تیم پیروزی دست به افشاگری زد.

ادامه مطلب...

دروازبان ملی پوش استقلال گفت: سال 98 برای من سال خوبی بود و  مرا به شماره یک استقلال رساند همینطور به من یک فرشته کوچک داد که بابت آنها خیلی شاکرم و در کل برای من سال بدی نبود.

ادامه مطلب...

باشگاه استقلال هرگونه مذاکره برای انتخاب معاون ورزشی را تکذیب کرد.

ادامه مطلب...

پیشکسوت باشگاه استقلال با مثبت ارزیابی کردن تحولات اخیر این تیم گفت: همین که بعد از مدتها به جای سرپرست این باشگاه صاحب مدیرعامل شده، اتفاق خوبی است.

شبکه های اجتماعی

fb tw ig گوگل پلاس استقلال نیوز

est2

آخرین اخبار

اختصاصی خارجی

اختصاصی داخلی

00906123

novin web gostar