کامبوج 10-0 ایران

تیم ملی فوتبال کشورمان در سومین دیدار خود در دور برگشت مرحله انتخابی جام جهانی 2022 و جام ملت‌های آسیا 2023 چین، مقابل کامبوج به پیروزی پرگل رسید.

                                                                       

به گزارش استقلال نیوز، تیم ملی فوتبال ابران در سومین دیدار دور برگشت مرحله انتخابی جام جهانی 2022 و جام ملت‌های آسیا 2023 چین در ورزشگاه شیخ محمد آل خلیفه منامه بحرین به مصاف کامبوج رفت و با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید.

علیرضا جهانبخش در دقیقه 16 از روی نقطه پنالتی، شجاع خلیل‌زاده 23، مهدی طارمی 27، سور روتانا 32(گل به خودی)، میلاد محمدی 58، مرتضی پورعلی‌گنجی 63، کریم انصاری‌فرددر دقیقه 78 از روی نقطه پنالتی، کاوه رضایی در دقایق 80 و 86 و مهدی قایدی 84 گل های ایران در این بازی را به ثمر رساندند.

همچنین سعید عزت‌اللهی در دقیقه 45 یک ضربه پنالتی را از دست داد.

در این دیدار بازیکنان ایران 3 بار توپ را به تیر دروازه کامبوج کوبیدند.

 

ترکیب تیم ملی کامبوج: کئو سوکسلا، کن چانسوفیاک، سوئوی ویسال، تس سامباس(سیری بین 52)، لیم پیسوت، سینگ چانتیا(روسیب ساس 78)، کوچ سوکوم‌فیاک(کوچ دنی 46)، سوس سوهانا، کئو سوکفنگ(نورون مات 46)، سور روتانا(سووان اوک 62) و چنگ منگ

 کامبوج 10-0 ایران

ترکیب تیم ملی ایران: امیر عابدزاده، صادق محرمی، شجاع خلیل‌زاده(مجید حسینی 46)، میلاد محمدی، مرتضی پورعلی‌گنجی، مهدی طارمی(کریم انصاری‌فرد 46)، سامان قدوس، علیرضا جهانبخش(کاوه رضایی 68)، احمد نوراللهی(میلاد سرلک 46)، علی قلی‌زاده، سعید عزت‌الهی(مهدی قایدی 52)

نیمه اول

دقیقه 2: مهدی طارمی در محوطه جریمه کامبوج صاحب توپ شد و می‌توانست دروازه این تیم را باز کند که واکنش دروازه‌بان این تیم تن به کرنر داد.

دقیقه 10: علیرضا جهانبخش در سمت چپ زمین صاحب توپ شد و پس از حرکت در عرض و عبور از مدافعان کامبوجی شوتی را روانه دروازه این تیم کرد که دروازه‌بان کامبوج در مهار توپ موفق بود.

دقیقه 15: علیرضا جهانبخش در محوطه جریمه کامبوج توسط بازیکنان این تیم سرنگون شد که داور مسابقه اعلام پنالتی کرد.

 کامبوج 10-0 ایران

دقیقه 16: پنالتی اعلام شده به سود ایران توسط علیرضا جهانبخش وارد دروازه کامبوج شد.

دقیقه 22: علی قلی‌زاده با پاسی درون محوطه جریمه مهدی طارمی را صاحب موقعیت کرد که بازهم دروازه‌بان کامبوج توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 23: کرنر ارسالی روی دروازه کامبوج توسط علی قلی‌زاده توسط شجاع خلیل‌زاده تبدیل به گل دوم ایران شد.

 کامبوج 10-0 ایران

دقیقه 27: علیرضا جهانبخش با پاسی بلند میان مدافعان کامبوج مهدی طارمی را صاحب توپ کرد که این بازیکن با شوتی سنگین و سرضرب گل سوم ایران را رقم زد.

دقیقه 30: کرنری دیگر برای ایران توسط قلی‌زاده روی دروازه کامبوج ارسال شد که روی توپ دوم طارمی ضربه سری را روانه دروازه این تیم کرد و در محوطه شش قدم نیز نوراللهی سعی داشت با ضربه سر دروازه را باز کند، اما توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 32: میلاد محمدی از سمت چپ توپی را به قصد پاس به محوطه جریمه کامبوج ارسال کرد که پس از برخورد با سور روتانا، مدافع این تیم روانه دروازه شد و گل چهارم ایران رقم خورد.

دقیقه 36: کرنر ارسالی به روی دروازه کامبوج با ضربه سر مرتضی پورعلی‌گنجی همراه شد که ضربه او پس از برخورد به تیر دروازه به اوت رفت.

دقیقه 43: علیرضا جهانبخش با پاسی در عمق مهدی طارمی را صاحب توپ کرد که در مصاف تک به تک با دروازه‌بان کامبوج در محوطه جریمه سرنگون شد تا یک پنالتی دیگر به سود ایران اعلام شود. داور در این صحنه کئو سوکسلا را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 45: سعید عزت‌اللهی برای زدن پنالتی پشت توپ ایستاد که ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد و تبدیل به گل نشد.

نیمه دوم

دقیقه 46: سامان قدوس با پاسی در عمق خط دفاعی کامبوج علیرضا جهانبخش را صاحب توپ کرد که ضربه چیپ او از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 52: علیرضا جهانبخش در محوطه جریمه کامبوج صاحب موقعیت خوبی شد که نتوانست این موقعیت را تبدیل به گل کند.

 کامبوج 10-0 ایران

دقیقه 58: مهدی قایدی از سمت چپ با پاسی عرضی در محوطه جریمه کامبوج میلاد محمدی را صاحب توپ کرد و او موفق به زدن پنجمین گل تیم ایران شد.

 کامبوج 10-0 ایران

دقیقه 63: کرنر ارسالی سامان قدوس روی دروازه کامبوج ضربه سر مرتضی پورعلی‌گنجی را به دنبال داشت تا ششمین گل ایران به نام او ثبت شود.

دقیقه 66: علیرضا جهانبخش شوتی را به سمت دروازه کامبوج روانه کرد که دروازه‌بان این تیم تن به کرنر داد.

دقیقه 69: سامان قدوس از سمت راست ارسالی به دهانه دروازه کامبوج داشت که ضربه سر شیرجه‌ای کاوه رضایی راهی به دروازه نداشت.

دقیقه 73: فرار سریع مهدی قایدی به سمت محوطه جریمه کامبوج او را در موقعیت خوبی قرار داد، اما ترجیح داد با پاسی در عرض کاوه رضایی را صاحب موقعیت گل کند که در نهایت ضربه رضایی توسط دروازه‌بان کامبوج به کرنر فرستاده شد.

دقیقه 76: کاوه رضایی روی ارسال میلاد محمدی از سمت چپ در موقعیت خوبی برای گلزنی قرار داشت که ضربه سر بی دقت او از کناره دروازه به بیرون رفت.

 کامبوج 10-0 ایران

دقیقه 77: مهدی قایدی در محوطه جریمه کامبوج پس از دریبل‌ها متعدد توسط مدافعان سرنگون شد تا سومین پنالتی به سود ایران از سوی داور کره‌ای اعلام شود.

دقیقه 78: کریم انصاری‌فرد سومین پنالتی ایران را تبدیل به گل هفتم تیم ملی مقابل کامبوج کرد.

 کامبوج 10-0 ایران

دقیقه 80: صادق محرمی از سمت راست ارسالی روی دروازه کامبوج داشت که کاوه رضایی قدر این ارسال را دانست و آن را تبدیل به گل هشتم ایران کرد.

دقیقه 83: ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه کامبوج توسط کاوه رضایی زده شد که توپ پس از برخورد به تیر دروازه بیرون آمد.

 کامبوج 10-0 ایران

دقیقه 84: سامان قدوس با پاس در عرض مهدی قایدی را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن نیز پس از عبور از مدافعان کامبوج، توسط ایران را به نهمین گل برساند.

 کامبوج 10-0 ایران

دقیقه 86: پاس رو به جلوی انصاری‌فرد برای کاوه رضایی به مدافع کامبوج رسید، اما تعلل این بازیکن باعث شد رضایی توپ را برباید و آن را به تور دروازه برساند.

دقیقه 90: در شلوغی محوطه جریمه کامبوج توپ به کریم انصاری‌فرد رسید که ضربه او از کنار دروازه این تیم به بیرون رفت.

دقیقه 1+90: ضربه سامان قدوس از پشت محوطه جریمه کامبوج با اختلاف کمی راهی اوت شد.

دقیقه 2+90: سوت پایان بازی با برتری پر گل ایران.

به گزارش استقلال نیوز، در دیگر بازی این گروه تیم ملی فوتبال عراق مقابل هنگ کنگ با نتیجه 1 بر 0 به پیروزی رسید و تا با 17 امتیاز صدرنشین گروه باقی بماند.

 

● کامبوج 0-10 ایران

□ علیرضا جهانبخش 16(پنالتی), شجاع خلیل‌زاده 23, مهدی طارمی 27, سور روتانا 32(گل به خودی), میلاد محمدی 58, مرتضی پورعلی‌گنجی 63, کریم انصاری‌فرد 78(پنالتی)، کاوه رضایی 86،80, مهدی قایدی 84

* ورزشگاه: شیخ محمد آل خلیفه / منامه بحرین

 

* ویدئو بازی: 

استقلال مدیا

 

* جدول رده بندی:

جدول رده بندی

اخبار تیم ملی ایران

 


 مطالب مرتبط:

مقدماتی جام جهانی 2022 قطر/ اسکوچیچ: برای کامبوج احترام زیادی قائلیم؛ به عراق و اما و اگرها توجهی نداریم

مقدماتی جام جهانی 2022 قطر/ فرار از کابوس بحرین با طلسم شکنی اسکوچیچ؛ سردار بحرینی‌ها را دار زد!

مقدماتی جام جهانی 2022 قطر/ تیم ملی با برد آغاز کرد؛ مقابل هنگ کنگ ناهماهنگ بودیم و خوش‌شانس!

نوشتن دیدگاه
نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


شبکه های اجتماعی

fb tw ig گوگل پلاس استقلال نیوز

استقلال مدیا

استقلال نیوز کانال رسمی

جدول و برنامه لیگ برتر ایران

لیگ ایران

جدول و برنامه لیگ جزیره

لیگ جزیره

جدول و برنامه لالیگا اسپانیا

لالیگا

جدول و برنامه بوندسلیگا آلمان

بوندسلیگا

جدول و برنامه سری آ ایتالیا

ایتالیا

جدول و برنامه لیگ قهرمانان اروپا

آرشیو و جدول لیگ قهرمانان اروپا

جدول و برنامه لیگ اروپا

آرشیو

آخرین اخبار

00906123