خبرهای کوتاه
آغاز مجدد لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا در هاله ای از ابهام
جواد قراب: سلطانی فر گفت عاشقانه پرسپولیس را دوست دارم!
پیش بینی سلطان علی جباری درست بود/ فتح‌الله‌زاده نیامده رفت!
اعتراض شدید فرهاد مجیدی به وضعیت مدیریتی باشگاه استقلال و نحوه مدیریت وزیر ورزش!
سیامند رحمان، قهرمان جهان و المپیک.. هرکول خوش خنده ایرانی درگذشت..
وزیر ورزش دست بردار نیست/ یک پرسپولیسی در آستانه مدیرعاملی استقلال!

حواشی

در فاصله کمتر از یک ساعت به آغاز دیدار تیم‌های فوتبال پیکان و استقلال 2 هزار نفر در ورزشگاه شهدای شهر قدس حضور یافته‌اند.

 

به گزارش استقلال نیوز، دیدار تیم های پیکان و استقلال تهران  از ساعت 16:15 امروز پنجشنبه(18 بهمن 97) از هفته شانزدهم لیگ برتر در ورزشگاه شهر قدس برگزار می گردد که در ادامه حواشی پیش از بازی این دو تیم را می خوانید:

* تعدادی از طرفداران تیم استقلال که در زیر جایگاه ویژه نشسته‌اند برای رسیدن به سکوهای بهتر، خود را از روی فنس‌ها به جایگاه بغلی رسانده که البته با حضور مأموران نیروی انتظامی این حرکت تماشاگران بعد از دقایقی متوقف شد.

حواشی بازی پیکان و استقلال

* جابر انصاری که به تازگی با پیکان قرارداد امضا کرده و از ناحیه رباط صلیبی آسیب دیده پیش از حرکت آبی‌پوشان به سمت استادیوم با بازیکنان و کادر فنی استقلال روبرو شد و هم تیمی‌های سابق برای وی آرزوی سلامتی کردند.

* با توجه به دهه فجر برای تماشاگران حاضر در ورزشگاه صوت‌های انقلابی پخش می‌شود.

حواشی بازی پیکان و استقلال

* تماشاگران تیم فوتبال پیکان که زیر جایگاه خبرنگاران مستقر هستند با بوق و پرچم‌های قرمز در جایگاه خود مستقر شدند.

* تعدادی از هواداران استقلال روبروی جایگاه ویژه باز هم پرچم ژاپن به ورزشگاه آورده و آن را به دوربین‌ها نشان می‌دهند.

حواشی بازی پیکان و استقلال

* اطراف استادیوم شهدای شهر قدس بسیار شلوغ است و تماشاگران مشغول تهیه بلیت برای حضور در ورزشگاه هستند.

حواشی بازی پیکان و استقلال

* داوران مسابقه به همراه جلال مرادی و علی خسروی پیش از شروع بازی از کیفیت زمین چمن بازدید کرده و در کنار یکدیگر عکس یادگاری گرفتند.

پارکینگ‌های خبرنگاران و میهمانان ویژه امروز از یکدیگر تفکیک شده و خبرنگاران خودروهای خود را در جای دیگری از استادیوم پارک کرده‌اند.

* فرهاد مجیدی که به صورت رسمی برای اولین بار روی نیمکت آبی‌پوشان به عنوان مربی می‌نشیند با استقبال تماشاگران روبه‌رو شد و مورد تشویق قرار گرفت که وی هم به ابراز احساسات آنها پاسخ داد. 

* آیاندا پاتوسی بازیکنی که مجوز بازی در استقلال را دریافت نکرده امروز در کنار کولی در میانه زمین مشغول تماشای گرم کردن بازیکنان شد.

* گادوین منشا مهاجم جدید استقلال که در نیم‌فصل اول در پرسپولیس بازی می‌کرد توسط تماشاگران آبی‌پوش مورد تشویق قرار گرفت و وی هم به ابراز احساسات آنها پاسخ داد. هواداران استقلال بعد از تشویق منشا برای پرسپولیسی‌ها کری می‌خواندند.

* حدود 200 نفر از تماشاگران پیکان در گوشه‌ای از استادیوم مستقر شده و از شاگردان فرکی حمایت می‌کنند.

* ایسما بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال نیز که امروز روی نیمکت نشسته است توسط هواداران این تیم مورد تشویق قرار گرفت.

* هنگامی که هواداران استقلال شفر را تشویق کردند او ترک عادت نکرد و با شال آبی رنگ و همیشگی خود به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.

* خسرو حیدری، میلاد ذکی‌پور، سیدحسین حسینی، مهدی قائدی، رضا آذری، اسماعیل گونکالوس، میثم تیموری و گادوین منشا نفرات ذخیره استقلال هستند. این در حالی است که شب گذشته عنوان شد منشا از لیست استقلال خط خورده ولی شفر در دقیقه 90 او را به جمع آبی‌پوشان فرا خواند.

* دیدار تیم های استقلال و پیکان در شرایطى آغاز شد که تشخیص پیراهن دو تیم برای داور سخت است.استقلال با پیراهن سفید و رگه های آبی و پیکان با پیراهن آبی و سفید در زمین حضور دارند.

* ۱۵دقیقه پیش از آغاز بازی، مسئولان برگزاری مسابقه مشغول گره زدن و محکم کردن تور دروازه شمالی ورزشگاه بودند.

* پیش از شروع بازی روزبه چشمی با کادر فنی تیم فوتبال پیکان خوش و بش کرد.

* هواداران تیم استقلال پرچمی را روبروی جایگاه پهن کرده اند که دو ستاره آسیایی روی آن حک شده است

* با وجود گذشت چند دقیقه از بازی هواداران همچنان در حال ورود به استادیوم هستند.

* معمولا در اکثر بازی های استقلال شفر کنار خط می ایستد اما امروز در ١٥دقیقه ابتدایی مجیدی جای شفر را گرفت و نکاتی را به بازیکنان گوشزد کرد.

* علی کریمی و اللهیار صیادمنش در جایگاه ویژه حضور دارند.مریمی به محض ورود به ورزشگاه تشویق شد.دیدار دو تیم با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال در جریان است.

دیدار دو تیم پیکان و استقلال در هفته شانزدهم لیگ برتر در حال برگزاری در ورزشگاه شهر قدس، اما نکته جالب توجه اینکه به دلیل ناهماهنگی دو گزارشگر برای گزارش این بازی به ورزشگاه رفته‌اند.

* در دقیقه 44 مسابقه مهاجم تیم فوتبال پیکان در محوطه جریمه سرنگون شد که سیدوحید کاظمی این صحنه را خطا تشخیص نداد بعد از این اتفاق مجید صالح و حسین فرکی به شدت به تصمیم داور مسابقه اعتراض کرده و معتقد بودند این صحنه پنالتی است. مهاجم پیکان هم در حالی که روی زمین افتاده بود از از درد به خود می‌پیچید اما در کمال تعجب بازیکنان دو تیم مشغول بازی بودند. 

* بعد از اعتراضات شدید داور بازی به سمت مهاجم پیکان رفت تا شرایط جسمانی وی را جویا شود اما بازیکنان استقلال و پیکان در وسط زمین مشغول بازی بودند. همین موضوع باعث شد تا آنها با یکدیگر درگیر شوند و برای دقایقی بازی تحت تأثیر این اتفاقات قرار بگیرد. 

* در بین دو نیمه شفر از گادوین منشا، ایسما و رضا آذری خواست تا بدن‌های خود را گرم کند. منشا به محض ورودش به زمین با تشویق بازیکنان روبه‌رو شد. 

* سامان نریمان جهان از تیم فوتبال پیکان در بین دو نیمه مشغول گرم کردن بود.

* هنگامی که نیمه اول به پایان رسید و اعضای دو تیم مشغول رفتن به داخل زمین بودند تماشاگران استقلال فرهاد مجیدی را تشویق کردند.

* مرتضی تبریزی با زدن گل استقلال در این مسابقه موفق شد دومین گلش را برای آبی‌پوشان در این فصل به ثمر برساند این بازیکن در دیدار با تراکتورسازی در نیم فصل اول گلزنی کرده بود.

* محمود شیعی مدیر عامل پیکان در جایگاه ویژه حضور دارد.

* دیدار دو تیم در پایان نیمه اول با تک گل مرتضی تبریزی به پایان رسید.

* میلاد زکی پور که اولین گل خود را در استقلال به ثمر رسانده بود در آغوش شفر جای گرفت و سرمربی آبی پوشان به او تبریک گفت.

* گونکالوس که در دقایق پایانی وارد زمین شده بود و توانست یک گل هم به ثمر برساند به شدت از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت.

* وینفرد شفر که از عملکرد بازیکنانش راضی بود مهدی رحمتی، وریا غفوری، منشا و گونکالوس را در آغوش گرفت.

* در پایان دیدار استقلال برابر پیکان، مهدی رحمتی به سمت دانشگر رفت و فریادهای بلندی به نشانه اعتراض بر سر او زد.

* هواداران که از این پیروزی به شدت خوشحال بودند ورزشگاه را ترک نمی کردند که با دخالت نیروی انتظامی مجبور به خروج از استادیوم شدند.

اخبار استقلال


 

مطالب مرتبط:

هفته شانزدهم لیگ برتر/ ترکیب استقلال مقابل پیکان؛ آماده برای پیکان سواری با داریوشِ شجاع!

نوشتن دیدگاه
نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


شبکه های اجتماعی

fb tw ig گوگل پلاس استقلال نیوز

est2

آخرین اخبار

اختصاصی خارجی

اختصاصی داخلی

00906123

novin web gostar