خبرهای کوتاه
رسمی و فوری؛ توافق در مالزی، استقلال برای بازی با الکویت به دوبی می‌رود.
جواد قراب: سلطانی فر گفت عاشقانه پرسپولیس را دوست دارم!
هواداران استقلال از سایت https://www.pin90.ir/ اقدام به خرید بلیت بازی های این تیم کنند.
فرهاد مجیدی ادامه دهنده راه استراماچونی در استقلال..
باشگاه های ایرانی از میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا محروم شدند!
باشگاه استقلال همچنان جولانگاه خائنین..

امیر حسین صادقی

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال همین حالا هم شانس قهرمانی دارد به شرط آنکه مدیر توانمند در این باشگاه فعالیت کند. 

        

 به گزارش استقلال نیوز، امیرحسین صادقی پیشکسوت باشگاه استقلال  در گفت‌وگو با برنامه «سلام صبح بخیر»در مورد مشکلات استقلال در سال‌های اخیر و شرایط این تیم در ادامه فصل صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

 

* انتخاب مدیران استقلال اشتباه بزرگ وزارت ورزش بود

استقلال این همه مشکل هم ندارد و این باشگاه بر اساس اشتباهی که سال 93 و 94 انجام داد، مشکلاتی گریبانگیرش شدند.من حدود 12 سال در استقلال بازی کردم و اکنون در جایگاه هوادار می‌خواهم حرف بزنم و این حرف‌هایم دلیل بر اینکه با کسی مشکل دارم نیست.همه این مشکلات به ضعف مدیریتی برمی‌گردد. سالی که از استقلال رفتم ضعف مدیریت خودش را نشان داد و دوره ای بود که آقای قلعه نویی به تنهایی جور تیم را می کشید، ما مدیر داشتیم ولی مدیریت نداشتیم. نمی‌دانم می‌توانم از وزارت ورزش حرف بزنم یا نه ولی انتخاب مدیران برای باشگاه استقلال صددرصد اشتباه بوده است.

* استقلال خانه باند و مافیا شده است

باشگاه پرسپولیس مدیر عوض می کند اما حمایت شکل می گیرد اما در استقلال اینگونه نیست و اینکه معاونان و مشاوران وزیر درباره استقلال چه کسانی هستند معلوم نیست. باشگاه استقلال در چند سال اخیر خانه بعضی از آقایان شده است. آقایانی که به عنوان باند و مافیا می خواهند دور و بری های خودش را داشته باشند و به سادگی می گویند از فلانی خوشم نمی آید، پس نباید باشد.

* با فرهاد مجیدی چه کردند؟

مگر فرهاد مربی استقلال نبود؟ مگر آقای قلعه نویی در استقلال به عنوان کمک مربی کار نکرد؟ چرا بعد از یک سال و نیم سرمربی تیم شد؟ همه چیز ناشی از مدیریت است. زمانی مدیریت باشگاه دست کاظم اولیایی بزرگ، آقای دکتر قریب، دکتر فتح الله زاده، سردار آقامحمدی بودند و مدیران قوی داشتیم که این اتفاقات نمی افتاد و ارزش بازیکنان بزرگ از بین نمی رفت.خود باشگاه آقای قلعه نویی را به آلمان برای کلاس فرستاد اما مجیدی حالا کجاست؟ آن هم بعد از کارنامه خوبی که به نظر من شفر در استقلال داشت و مجیدی همکار او بود.

ما ابزاری نداریم به جز اینکه خودمان متحد باشیم

غیر از این که هواداران از استراماچونی حمایت کنند که کاری نمی شود کرد و ما ابزاری نداریم به جز اینکه خودمان متحد باشیم. وزارت ورزش یا داخل باشگاه که نمی توانیم کاری بکنیم. شاهکار آخرشان هم این است که می گفتند قرار است از آسیا حذف بشویم.دوران ما با شتر نامه را فرستادند، حالا در فضای مجازی حلش کردند و آن را سند کردند! این دوره هم بحث هایی که پیش می آید همین موضوعات است و داخل باشگاه ایراد دارد. ما با معاونت قبلی صد در صد مشکل داشتیم و به خاطر همین موضوعاتی است که می دانیم قرار است اتفاق بیفتد.شخصی می‌آید و خیلی راحت در جمع درباره بازیکنان تیمش حرف می زند و باز هم « دمِ سیدحسین حسینی گرم» که با صراحت درباره این موضوع صحبت کرد.

* مدیر استقلال باید یکی مثل فتح الله زاده باشد

زمان من بازیکنان خیلی بزرگی بودند. آنها به دفتر فتح الله زاده می رفتند برمی گشتند و تلفنی قراردادشان را بسته بودند. هوادار می دانست مدیری مثل فتح الله زاده چگونه است. من نمی خواهم از کسی حمایت کنم و حتی از فتحی هم حمایت کردم.فتح الله زاده بعد از 2 قهرمانی از استقلال رفت. خیلی ساده. منافع باشگاه وسط است نه منافع شخصی. فتحی دارد به اندازه باشگاه استقلال دارد بزرگ می شود و به همین اندازه باید تلاش کند.

* هوادار فقط از استقلال برد می خواهد

برای دادن پیراهن نزد خانواده 4، 5 نفری که در بدترین نقطه تهران زندگی می کردند و سقف خانه شان 1متر و نیم بود و از آن فیلم و عکس دارم، رفته بودم و آنها می گفتند فقط برنده شوید. 2 اتاق کوچک داشتند که روی هم رفته 10 متر می شد و آنها می گفتند فقط اگر شما (استقلال)ببرید در این خانه بهشت است و پدرمان خوشحال می شود. ولی اگر ببازید ما فقط باید از خانه فرار کنیم چون اعصاب پدرمان خرد است.

* استقلال به دو بازیکن نیاز دارد

نقل و انتقلات خیلی خوب جلو رفته و استقلال لیست خوبی داشته اما نتوانسته آن افراد را بگیرد. حالا هم یکی دو بازیکن بیشتر لازم ندارد بگیرد و از خط دروازه تا دفاع خیلی خوب است و جوانانی داریم که سه چهار سال فیکس تیم ملی خواهند بود.

* ما مدیریت درست داشته باشیم قهرمانیم

من قهرمانی را پیش بینی می‌کنم و استقلال اکنون هیچ رقیبی ندارد. سپاهان هم نمی تواند رقیب استقلال باشد بلکه رقیب خودش است و رقیبش مدیریت است ما مدیریت داشته باشیم سه امتیاز در زمین گرفتن کاری ندارد.

* آقای فتحی، باید مربی یا روانشناس بیاوری

شنیده ام آقای فتحی سر تمرین رفته و با هیچ کس صحبت نکرده است. چرا؟ مگر حالا می شود بازیکن را عوض کرد؟آقای فتحی، باید مربی یا روانشناس بیاوری و تیم را درست کنی. اگر پرسپولیس قهرمان شده آدم بزرگی مثل کریم باقری روی نیمکت این تیم بوده و در دربی هم دیدید او در دعوا چه می‌کرد و چطور با بازیکنان رفتار می کرد. ما این همه مربی باتجربه داریم که روانشناسان خوبی هم هستند چرا از آنها استفاده نمی‌کنیم؟ اما در پرسپولیس از کریم باقری، تک تک بازیکنان گرفته تا مدیرعامل حساب می برند. در استقلال هم روزبه چشمی بچه ها را جمع کرده بود.

* بازیکن استقلال شب باخت در دربی در اینستاگرام تبلیغ می کرد!

از یک ویژگی آقای قلعه نویی خیلی خوشم می آمد، او طاقت باخت نداشت. ما اگر در استقلال می باختیم تا یک هفته از او فرار می کردیم. او می گفت من نمونه ای از هواداران هستم. آن وقت سال گذشته در شبی که استقلال دربی را باخته بود یکی از بازیکنان پست گذاشته بود و در اینستاگرام تبلیغ می کرد! به او پیام دادم مردک تو باید حالا در بروی، پست می‌گذاری؟!

* حق نوروزی بود که با احترام به خاک سپرده شود

همان روزی که خبر فوت هادی نوروزی آمد تسلیت گفتم، سر خاکسپاری هم به شهرشان رفتم و حقش بود با این افتخار به خاک سپرده شود. حالا هم سالگرد درگذشت او را به پرسپولیس، هواداران این تیم و همسر هادی تسلیت می گویم، درد سنگینی بود. فوت جعفر کاشانی عزیز را هم تسلیت می گویم که خاطرات بسیاری با او دارم و قیچی برگردان را از او یاد گرفتم و تنها دفاعی بود که توپها را با قیچی برگردان جواب می داد. متاسفانه ریشه های باشگاه‌ها دیگر بینمان نیستند.

* با تفنگ سامچه ای به جنگ می رویم و باید بسازیم

روی صحبتم با هوادارن باشگاه استقلال است، تنها حامی خودمانیم و اگر می خواهیم اتفاقی رقم بزنیم باید صبوری کنیم، در کنار باشگاه باشیم و حمایت کنیم. در فضای مجازی به نفع باشگاه عمل کنیم و بازیکنی را تخریب نکنیم. با توکل به خدا به قول غلام پیروانی با تفنگ سامچه ای به جنگ می رویم و باید بسازیم.

اخبار رسمی باشگاه استقلال

        


 مطالب مرتبط:

امیرحسین صادقی: مشاوران وزیر چیزی از فوتبال نمی‌فهمند؛ مشکل استقلال فنی نیست

دیدگاه‌ها  
یوسفی
0 #1 یوسفی 1398-07-17 14:34
تبریک میگم ب وزارت پرسپولیس و سلطانی فر و تاج وکاج حسن زاده و فتحی.بابا همه میدانیم کسی هوای پرسپولیس جز نفرات فوق.استقلال مگ مدیرعامل هم داره اگ داره ب ما بگید کیه.فتحی مرزهای ...‌.... راهم جابجا کرد.
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


شبکه های اجتماعی

fb tw ig گوگل پلاس استقلال نیوز

est2

آخرین اخبار

اختصاصی خارجی

اختصاصی داخلی

00906123

novin web gostar