خبرهای کوتاه
رسمی و فوری؛ توافق در مالزی، استقلال برای بازی با الکویت به دوبی می‌رود.
جواد قراب: سلطانی فر گفت عاشقانه پرسپولیس را دوست دارم!
هواداران استقلال از سایت https://www.pin90.ir/ اقدام به خرید بلیت بازی های این تیم کنند.
فرهاد مجیدی ادامه دهنده راه استراماچونی در استقلال..
باشگاه های ایرانی از میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا محروم شدند!
باشگاه استقلال همچنان جولانگاه خائنین..

استقلال و ماشین سازی

استقلالی ها پس از شکست مقابل ماشین سازی گفتند: امروز در تمام لحظات بازی تیم برتر میدان بودیم ولی متاسفانه نتیجه خوبی نگرفتیم. 

 

به گزارش استقلال نیوز، بازیکنان و پیشکسوتان استقلال ایران پس از شکست مقابل ماشین سازی از هفته شانزدهم لیگ برتر، صحبت هایی در میکسدزون ورزشگاه آزادی انجام دادند که در ادامه می خوانید:

 

* امیرحسین صادقی

باید روند تیمی و فوتبالی استقلال به سمتی برود که از لحاظ روحی و روانی افت کند. اتفاقات فوتبالی طبیعی است، من نمی‌توانم در مورد مسائل فنی صحبت کنم و نمی‌توانم بگویم چرا تبریزی این طور بازی کرد، بازیکنان طبق نظرات استراماچونی کار می‌کردند.

شاید اگر توپ‌ها گل می‌شد همه می‌گفتند که استقلال بدون سرمربی هم می‌برد. نگرانی‌ام این است و چند وقت پیش هم گفته بودم که استقلال به حاشیه می‌رود. اینکه مربی خارجی برود یا بیاید شاید فرقی به حال باشگاه یا افرادی که اطراف این باشگاه هستند، نکند ولی هوادار خون دل خورده و نگران این است که استراماچونی برگردد و من از این شرایط می‌ترسم. کار استراماچونی صدبرابر سخت‌تر شده و همه توقع دارند که استراماچونی استقلال را قهرمان ایران و آسیا کند.

وزارت ورزش و شخص وزیر خوشبختانه تکانی خوردند و کاری کردند تا سفیر با استراماچونی جلسه بگذارد. گره‌ای که با دست می‌توانستند باز کنند الان با چاقو و دندان باز می‌کنند. اساتیدی که باعث این اتفاقات شدند فرار نکنند و مطمئن باشند که گیر می‌افتند. من زبانش را دارم و می‌گویم حالا می‌خواهند شکایت هم کنند. من به خاطر زبان تلخم از استقلال رفتم، هیچ‌وقت زیر بار حرف زور نرفتم چون ریگی به کفشم نیست و کتانی پایم است!

امروز به عنوان بازیکن پیشین استقلال آمدم و بازی استقلال را دیدم. درست نیست در دقیقه 96 یک بازیکن را به خاطر هدر دادن موقعیت گل فحش دهند، حالم از فوتبال به خاطر این اتفاقات به هم می‌خورد.

* میلیچ

گل اول بازی را ما به ثمر رساندیم، اما فکر می‌کنم روی گل دومی که دریافت کردیم داور ممکن است اشتباه کرده باشد. به‌هرحال این فوتبال است و وقتی حمله می‌کنید تا بازی را ببرید،‌ ممکن است شکست بخورید.

من امروز از تعویضم ناراحت شدم به خاطر اینکه نمی‌دانم برای چه تعویض شدم و داشتم خوب بازی می‌کردم.

* یونس دانشیار (مترجم استراماچونی)

فقط ناراحت از این نتیجه ناعادلانه هستیم.

امروز برای ترکیب با استراماچونی در ارتباط بودیم.

آن چیزی که صحبت کرده بودند اتفاق افتاد و باشگاه در مسیری که می‌خواست به توافق رسید. 

استراماچونی برای بازگشت زمانی را تعیین نکردند.

* دانشگر

 امروز نبود سرمربی هیچ تاثیری نداشت. ما بازیکنان بازی می‌کنیم. ما مگر بد بازی می‌کنیم؟

به نظرم ما امروز بد بازی نکردیم، ما خوب بازی می‌کنیم. مهم تیم استقلال است و چیز دیگری مهم نیست.

* علی کریمی

در مورد بازی که فکر می‌کنم محق شکست نبودیم، روزی که باید بازی را با نتیجه می‌بردیم شکست خوردیم، ما دو ضدحمله داشتیم که اشتباه کردیم و بازی را باختیم و می‌توانستیم با موقعیت‌هایی که خلق کردیم با 3 گل برنده شویم.

این اتفاقاتی که امروز رخ می‌دهد مسبب آن مدیریت وقت باشگاه است آن آقایی که کلی ادا در می‌آورد و با استراماچونی قرارداد می‌بست کجاست؟ در این زمان مهم که سرمربی می‌رود این آقا کجاست؟ این چه قراردادی است که بسته بود؟ آن آقا سعی می‌کرد که استقلال را نابود کند، اسمش را نمی‌آورم همه می‌دانید.

این آقا آخر فصل گذشته سعی کرد تفرقه بین بازیکنان بیندازد تا همه چیز را به هم بزند. او حالا هم ول کن نیست. بدون هیچ رزومه‌ای آمد باشگاه و هر کاری که می‌خواست انجام داد، الان ول‌کن نیست. او به دنبال جمع کردن فالوور بود. آقا ول کن برو.  من یک چیزی می‌گویم و این حرف همه ما است، اولین روزی که دوباره وارد باشگاه شود من نیستم، قطعاً مابقی بچه‌ها هم نیستند، او هیچ کار مثبتی نکرد و به اندازه کافی کارهای منفی کرده که نمی‌خواهم بگویم.

از وقتی خلیل‌زاده آمده حس کردم او تلاش می‌کند،‌ مسؤولیت مهم را قبول کرده و تلاش می‌کند مشکل بازیکنان و کادر فنی را حل کند. یک چیز خیلی مهم است امروز و هفته‌ای که گذشت خیلی خوب بازی کردیم و بردیم. امروز باختیم و خیلی مهم است. حالا باید دوباره بلند شویم و در ادامه فصل مثل سه ماه گذشته نتیجه بگیریم،‌فوتبال بازی کنیم و با همین شرایط ادامه دهیم.

سعی می‌کنیم طی یکی، دو روز آینده با اینکه امتیاز نگرفته‌ایم تمام تمرکزمان را برای بازی بعدی بگذاریم، بحث جام حذفی و جام خیلی مهم است، من یک چیزی به هواداران باید بگویم حمایت آنها برای تیم استقلال خیلی مهم است. نبود سرمربی مهم است اما هواداران باید تیم را حمایت کنند.

* ستار همدانی

فشار روانی روی تیم بالا بود و با وجود اینکه بازیکنان تلاش زیادی کردند اما شرایط خوبی رقم نخورد. وضعیت مربی تیم مشخص نیست و بین بازیکنان هماهنگی خیلی خوبی وجود ندارد. خود من هم از دیروز به استقلال اضافه شدم. تلاش می‌کنیم مشکلات را بررسی کرده و آنها را حل کنیم. امیدوارم شرایط استقلال بهتر از این شود.

این خبر(استراماچونی برای بازی با سپاهان به تهران می‌آید) را آقای خلیل‌زاده قبل از بازی اعلام کرد و امیدوارم که این اتفاق رخ بدهد هر چند که من از فرایند کار خبر ندارم.

با این مسأله که استقلال آن تیم همیشگی نبود مخالفم چرا که بازیکنان استقلال از نظر فنی عملکرد خوبی داشتند اما تمرکز لازم وجود نداشت. من قصد ندارم وارد مباحث فنی شوم اما به خاطر مشکلات، بازیکنان تمرکز نداشتند. 

هنوز راه درازی در پیش است و اتفاقاً هر تیمی که صدرنشین باشد فشار بیشتری را تحمل می‌کند.

به هر حال این شرایط  از دست دادن امتیاز پیش می‌آید اما بازیکنان سنگ تمام گذاشتند. 

به صورت گروهی و با مشورت این تعویض ها انجام شد اما قرار نیست که شما همه برنامه‌های ما را ببینید.

دیدار مقابل سپاهان در جام حذفی برای ما بسیار حساس است چرا که رقابت در جام حذفی کار را سخت می‌کند. بازی در جام حذفی شرایط خاص خودش را دارد و قهرمانی در این تورنمنت یکی از اهداف ما است. امیدوارم از فردا اتفاقات خوبی رخ بدهد. بین بازیکنان همدلی وجود دارد اما من از دیروز سعی کردم این همدلی را بیشتر از قبل کنم. مشکلات وجود دارد اما همه باید همکاری کنیم تا این مشکلات برطرف شود.

فکر می‌کنم یکی از این موارد همین بازگشت استراماچونی است و قرار است او قبل از بازی با سپاهان به تمرینات بیاید.

شرایط ما حساس است و همه مکاتبات را در خصوص همکاری تیم استقلال با تیم امید انجام دادیم. شاید الان نتوانیم با تیم امید همکاری کنیم اما در ادامه حتماً همه جوره همکاری خواهیم کرد.

اخبار استقلال

 

 


 مطالب مرتبط:

هفته شانزدهم لیگ برتر/ شکست استقلال حکم بازگشت استراماچونی؛ ماشین سازی تیم بدون مربی را بُرد!

نوشتن دیدگاه
نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


شبکه های اجتماعی

fb tw ig گوگل پلاس استقلال نیوز

est2

آخرین اخبار

اختصاصی خارجی

اختصاصی داخلی

00906123

novin web gostar