اسماعیل خلیل زاده

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال گفت: فتح الله زاده به هیات مدیره برگشته و تمام تلاش خود را برای موفقیت باشگاه انجام خواهد داد.

   

به گزارش استقلال نیوز، اسماعیل خلیل زاده سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیت مذاکره با آندره استرماچونی سرمربی ایتالیایی، ماموریت علی خطیر در این مذاکرات، انصراف فرهاد مجیدی از قبول سرمربیگری استقلال و..  صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

 

* به علی خطیر ماموریت دادم که با  مدیر برنامه های استراماچونی مذاکره کند

من ظهر روز پنجشنبه با علی خطیر تماس گرفتم و به او با اختیارات خودم ماموریت دادم که با  مدیر برنامه های استراماچونی مذاکره کند. ما گفتیم این کار را هم به خاطر هواداران و احساساتی که آنها نسبت به این مربی دارند انجام بدهیم. او هم از دیروز مذاکره را آغاز کرده است. البته از این طرف هم یکی 2 نفر از اعضای هیات مدیره را مامور کردیم با یکی دو مربی داخلی به صورت همزمان صحبت کنند تا اگر یک در صد استراماچونی برنگشت ما از برنامه های آتی عقب نیفتیم.

* خروجی مذاکرات  تا روز یکشنبه به اطلاع هواداران خواهد رسید

به هر حال خطیر به عنوان نماینده من از طرف باشگاه با وکلای این مربی مذاکره می کند که یکی از بندهای 11 گانه را اصلاح کند. خود خطیر مدعی شد که می تواند این کار را انجام بدهد و به همین دلیل ما به وی 24 ساعت فرصت دادیم که مذاکرات را انجام بدهد. قرار است امروز نیز این مذاکرات انجام شود و در نهایت خروجی آن  تا روز یکشنبه بعد از نشست در قطر به اطلاع هواداران خواهد رسید.

* انتصاب علی خطیر درخواست تمام اعضای هیات مدیره بود

این خواسته کل هیات مدیره از من بود که خطیر با اینکه سمتی در باشگاه ندارد به عنوان مذاکره کننده انتخاب شود. تمامی اعضا چنین درخواستی کردند و من مجری مصوبه هیات مدیره هستم و باید این موضوع را اجرا می کردم. این مجوز را من فقط برای مذاکره به خطیر دادم. اگر پیشنهاد و یا ایمیل از طرف این مربی به دست ما برسد که مشکلی وجود نداشته باشد او هدایت تیم را ادامه خواهد داد.

* به صورت همزمان در حال مذاکره با مربیان دیگر هم هستیم

ما برای اینکه فرصت را از دست ندهیم از طریق یکی 2 عضو هیات مدیره در حال مذاکره با مربیان دیگر به صورت همزمان هستیم  تا زمان را حداقل از دست ندهیم. البته تاکید می کنم اولویت اصلی ما بازگشت استراماچونی است و همه تلاش ما هم روی این موضوع خواهد بود.

* مجیدی به دلیل رفتارهای توهین آمیز در فضای مجازی از قبول مربیگری استقلال انصراف داد

ما با مجیدی توافق کرده بودیم ولی او به من پیام داد که شرایط در حال حاضر فراهم نیست چون متاسفانه عده ای در فضای مجازی رفتارهای توهین آمیزی داشتند و به همین دلیل من نمی توانم به استقلال بیایم.

ما ساعت 12 شب پنجشنبه با هم به توافق نهایی رسیدیم و حتی او کتبا این موضوع را پذیرفته بود ولی فردای آن روز اعلام کرد با توجه به مشکلاتی که دارم نمی توانم به استقلال بیایم.

* تا قبل از موعد لیست استقلال هم به آسیا ارسال خواهد شد

با توجه به اینکه تنها 5 روز برای ارسال لیست آسیایی زمان داریم، اما نمی گذاریم اتفاقی بیافتد، برای این موضوع برنامه ریخته ایم و ان شاالله تا قبل از موعد لیست استقلال هم به آسیا ارسال خواهد شد. نگران این موضوع نباشید.

* بزودی طلب میلیچ و یاباته پرداخت می شود

ما تا چند روز دیگر باید مبالغی را به بازیکنان پرداخت کنیم که این کار انجام می شود. همچنین 24 هزار دلار به میلیچ روز گذشته پرداخت کردم و طلب دیاباته هم تا فردا پرداخت خواهد شد.

* مجیدی به باشگاه لیست داده بود

این نام های مختلفی برای حضور در استقلال در فضای مجازی دست به دست می چرخد، مثل سعید واسعی، ارسلان مطهری، شهریار مغانلو و.. من از این لیست خبر ندارم و نمی دانم این اسامی از کجا آمده است.

مجیدی لیستی به باشگاه داده بود ولی وقتی او به استقلال نیامده طبیعتا نفرات مدنظر سرمربی تیم ما فرق خواهند کرد.

* ما هر کاری که می توانستیم برای بازگشت استراماچونی انجام داده ایم

هوادار استقلال برای ما قابل احترام است ولی واقعا این رسمش نیست که مربی، مدیر و یا ... تحت فشار بگذارند. شاید باور کنید هیچکدام از اعضای هیات مدیره این شرایط را دوست ندارند. در این بین برخی ها هم کم شیطنت نکردند که آنها را شناسایی کردیم. ما هر کاری که می توانستیم برای بازگشت استراماچونی انجام داده ایم. مردم این مربی را دوست دارند و ما هم این موضوع را قبول داریم. آیا غیر از این است که در این 17 روز تمامی برنامه ها را برای بازگشت مربی ایتالیایی چیده ایم؟

* آیا اگر استراماچونی برنگشت ما باید باشگاه را بدون سرمربی نگه داریم؟

اعضای هیات مدیره و وزارت ورزش هم تمام تلاششان را کرده اند. اینکه این تلاش ها نادیده گرفته شود بی انصافی است. از بیرون قضاوت کردن ساده است. دغدغه هایی که در این مدت وزیر ورزش برای بازگشت استراماچونی داشته قابل تقدیر است. دغدغه های آقای سلطانی فر برای بازگشت استراماچونی به اندازه کل یک وزارتخانه است و در روز او چندین و چند بار پیگیر است تا ببیند آیا این مربی به استقلال برمی گردد یا خیر. این انصاف نیست که اینقدر به اعضای هیات مدیره توهین شود. آقای فتح الله زاده  که آمدنش خواست خود هواداران بود در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد خواسته استراماچونی این 11 بند است، او سوال کرد که ما با این بندها باید چه کار کنیم اما به آقای فتح الله زاده هم حمله شد. در این بین عنوان شد که خطیر می تواند این مربی را به استقلال برگرداند باز هم گفتیم به خاطر هواداران چشم. دیگر چه باید کنیم؟ آیا اگر این مربی برنگشت ما باید باشگاه را بدون سرمربی نگه داریم؟ آیا این درست است؟

* اگر قرار باشد هر روز هیات مدیره توهین بشنود دیگر کسی نمی تواند روی کارش تمرکز کند

بدون تعارف بگویم هیچکدام از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال با این رفتارهایی که با آنها صورت گرفته دوست ندارند در باشگاه بمانند چون در این مدت اصلا آرامش نداشتند. انصافا حدود 18 روز است درگیر این موضوع هستیم، ما باید حقوق بازیکنان را بدهیم، پول دیاباته را باید پرداخت کنیم،  لیست آسیایی تیم را آماده کنیم، از طرفی تیم را برای نیم فصل دوم ببندیم و هزار کار و رایزنی دیگر داریم. اگر قرار باشد هر روز هیات مدیره توهین بشنود دیگر کسی نمی تواند روی کارش تمرکز کند. مطمئنا اگر مجموعه استقلال موفقیتی حاصل شود آن موفقیت برای ما هم هست. ما امروز مدیر می گذاریم عصر همان روز به خاطر فشارها استعفا می دهد.نگرانی هواداران را درک می کنیم و به همین خاطر است که گفتیم اگر درصدی شانس برای بازگشت مربی وجود دارد از آن شانس استفاده کنیم. شاید چند روز دیگر بگویند چرا خطیر را به عنوان نماینده معرفی کردید ولی با وجود همین حرفها من خودم این موضوع را از معاون سابق استقلال خواستم که پیگیر باشد. آیا این ها دغدغه هواداران نیست؟ آیا ما به خواسته مردم احترام نگذاشتیم؟

* پرداخت کل پول به صورت نقد به استراماچونی برای ما خیلی سخت است

همه هم و غم ما اجابت خواسته هواداران است. بند آخر درخواست های سرمربی تیم که پرداخت کل پول به صورت نقد است  اجرایش انصافا برای ما خیلی سخت است ولی در سایر موارد درخواستی این مربی مشکل چندانی نداریم. من امیدوارم که نماینده باشگاه در مذاکراتش بتواند تا حد ممکن آن بند را به نوعی اصلاح کند تا ما هم کمی تلاشمان را بیشتر کنیم و همه چیز به خیرو خوشی انجام شود.

* فتح الله زاده به هیات مدیره برگشته است

فتح الله زاده به هیات مدیره برگشته و تمام تلاش خود را برای موفقیت باشگاه انجام خواهد داد.

اخبار باشگاه استقلال

نوشتن دیدگاه
نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


شبکه های اجتماعی

fb tw ig گوگل پلاس استقلال نیوز

استقلال مدیا

استقلال نیوز کانال رسمی

جدول و برنامه لیگ ایران

جدول و برنامه لیگ برتر ایران

لیگ ایران

جدول و برنامه لیگ جزیره

لیگ جزیره

جدول و برنامه لالیگا اسپانیا

لالیگا

جدول و برنامه بوندسلیگا آلمان

بوندسلیگا

جدول و برنامه سری آ ایتالیا

ایتالیا

جدول و برنامه لیگ قهرمانان اروپا

آرشیو و جدول لیگ قهرمانان اروپا

جدول و برنامه لیگ اروپا

آرشیو

آخرین اخبار

00906123