خبرهای کوتاه
آغاز مجدد لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا در هاله ای از ابهام
جواد قراب: سلطانی فر گفت عاشقانه پرسپولیس را دوست دارم!
پیش بینی سلطان علی جباری درست بود/ فتح‌الله‌زاده نیامده رفت!
اعتراض شدید فرهاد مجیدی به وضعیت مدیریتی باشگاه استقلال و نحوه مدیریت وزیر ورزش!
سیامند رحمان، قهرمان جهان و المپیک.. هرکول خوش خنده ایرانی درگذشت..
وزیر ورزش دست بردار نیست/ یک پرسپولیسی در آستانه مدیرعاملی استقلال!

کامران منزوی

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: فشاری را در 45 روز گذشته(از سوی هواداران در فضای مجازی) تجربه کردیم که اگر خدا یاور ما نبود در این فشار خرد شده بودیم.

   

به گزارش استقلال نیوز، کامران منزوی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در گفت‌وگو با برنامه فوتبال برتر شبکه 3 در خصوص نقل و انتقالات نیم فصل، مسائل پیش آمده در خصوص پاتوسی، وضعیت بازیکنانی که خواهان دریافت رضایتنامه و جدایی از استقلال شده اند و.. صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

  

* ایبینی صد در صد توسط فرهاد مجیدی انتخاب شد

محسن کریمی و داریوش شجاعیان مصدوم بودند و باید به جای این 2 نفر باید 2 بازیکن می‌گرفتیم، یک بازیکن از استرالیا به نام ایبینی جذب شده و این انتخاب هم صد در صد توسط کادر فنی صورت گرفته است چون یکسری گمانه زنی ها شده بود که فلانی یا مافیا در جذب وی دست دارد. این بازیکن با انتخاب صد در صد مجیدی جذب شده و امروز هم در تست های پزشکی شرکت می کند.


* میلیسی کلیکیچ دستیار صربستانی مجیدی خواهد بود!

مجیدی یک دستیار را خواستار شده که از کشور صربستان است. او در تیم های B و C رئال مادرید فعالیت کرده و اهل صربستان است. میلیسی کلیکیچ روز چهارشنبه به همکاران دیگر استقلال اضافه خواهد شد. قرار است یک بازیکن دیگر هم به استقلال اضافه شود. این روزها خیلی مد شده که باید همه چیز را شفاف سازی کنیم و همه را قانع کنیم که فلان بازیکن به خاطر مقداری پول بیشتر به تیم دیگری رفته است. اگر پاتوسی به فولاد رفت دقیقا همین شرایط برای بازیکن خارجی مد نظر فولاد رخ داد و وی(اوساگونا) به پرسپولیس رفت.


* پیشنهاد مالی فولاد به پاتوسی از استقلال بیشتر بود

اتفاقا کسی که به مسائل مالی در مورد پاتوسی ایراد گرفت یادش رفته بود که خلیل زاده عضو شورای تخصصی بانک مرکزی است. یعنی کسی که می خواست برای ما کلاس بگذارد نمی دانست رئیس هیات مدیره استقلال خودش مدرس دانشگاه است. واقعیت این است که پیشنهاد مالی فولاد از استقلال بیشتر بود و پاتوسی راهی فولاد شد. امروز هم اوساگونا راهی پرسپولیس شد ولی هیچکس نگفت به داد باشگاه فولاد برسید!


* از خواب بیدار شدیم دیدیم پاتوسی به فولاد رفته است

حتی پیشنویس قرارداد پاتوسی امضا شده بود و حتی گفتیم حاضریم با فلان رقم این بازیکن را از باشگاه آفریقایی خریداری کنیم ولی صبح که از خواب بیدار شدیم دیدیم که این بازیکن به فولاد رفته است. در حال حاضر هم یک بازیکن آفریقایی مد نظر ما است و اگر مشکلی پیش نیاید از وی رونمایی خواهیم کرد.

* برای گرفتن رضایتنامه تبریزی متحمل ضرر زیادی شدیم

تنها مساله برای ما مرتضی تبریزی است چون در مورد حضور وی خیلی حرف و حدیث در آمد. حدود یک میلیارد و 800 میلیون تومان برای رضایتنامه وی هزینه شد. اگر باشگاه شهر خودرو این بازیکن را خواست ما در این زمینه اقدام می کنیم.

* آقایی رضایتنامه انتقال به نساجی را گرفت اما به ذوب آهن رفت!

آقایی پسر خوبی است و با نداری های باشگاه استقلال ساخته است. قرار بود وی به باشگاه نساجی منتقل شود ولی وقتی همکاران ما فهمیدند او به باشگاه ذوب آهن می رود این قرارداد را باطل کردند چون آقایی 3.5 سال با استقلال قرارداد دارد.

آقایی در استقلال می ماند چون بازیکنی آینده دار است

سجاد آقایی به عنوان بازیکن نساجی از ما رضایتنامه گرفت ولی بعد از روشن شدن قرارداد با ذوب آهن مباشری هم تماس گرفت و پرونده را باطل کرد. آقایی در استقلال می ماند چون بازیکنی آینده دار است.

* دگرفتن رضایتنامه استوکس از تراکتور در توان ما نیست!

ما وقتی دیدیم که آنتونی استوکس با تراکتور قرارداد دارد اصلا سراغ او نرفتیم چون گرفتن رضایتنامه این بازیکن در توان باشگاه استقلال نیست.

میلیچ به تازگی پدر شده و مشکل خانوادگی دارد

میلیچ یک مشکل خانوادگی دارد. او اصلا مشکلی هم از نظر مالی ندارد و قرار است با همسرش مشورت کند چون وی به تازگی پدر شده و باید از فرزند تازه به دنیا آمده اش مراقبت کند. ان شاالله وی به تیم ما بر می گردد.

من هنوز قرارداد استراماچونی و پاتوسی را ندیدم ولی در سایت ها هست!

من هنوز قرارداد استراماچونی و پاتوسی را ندیدم ولی در سایت ها هست! من از خلیل زاده و همکارانش خواهش کردم که چرا هر چیزی به باشگاه می آید سر از جای دیگر در بیاورد؟ قرار شده این موضوع بررسی شود تا دیگر چنین اتفاقی رخ ندهد.

* جریانی مخرب و سازماندهی شده علیه استقلال صورت گرفت

ببینید باشگاه پرسپولیس هم دقیقا مشابه شرایط ما را تجربه کرد ولی در آرامش کارهایش را پیش برد. متاسفانه یک جریان مخربی و سازماندهی شده علیه استقلال صورت گرفت. چنان فشاری را در 45 روز گذشته تجربه کردیم که اگر خدا یاور ما نبود در این فشار خرد شده بودیم. انواع اقسام حرف هایی که در شان ایرانی نیست به ما زده شد آن هم بدون رصد کردن رزومه افراد. معلوم نیست در فضای مجازی چه نیتی خوابیده و مردم چرا تحت تاثیر این فضا قرار گرفتند. بهرام امیری هم تازه کارش را شروع کرده بود اما به یکباره علیه او هجمه وارد شد.

مدیریت استقلال بحران ندارد!

الان می گویند مدیریت استقلال بحران دارد، مگر غیر از این است که تا امروز 40 در صد مطالبات بازیکنان پرداخت شده است؟ ضمن آنکه 2-3 خرده حساب هست که آن هم حل می شود. از سوی دیگر تمامی بازیکنان مدنظر مجیدی انجام شده است و هواداران باید این موضوع را بدانند. مثلا اگر میلیچ به استقلال برنگشت قرار بود آقایی اضافه شود ولی مگر سپاهان راحت آقایی را از دست می دهد؟

روزی نیست که خبر بد یا شکایت به استقلال نیاید

یک جا گفتم ما مدیران آتش نشانی هستیم چون در ایمیل های استقلال یک روز نیست که خبر خوب وجود داشته باشد. روزی نیست که یک خبر بد، یا شکایت از داخل، خارج و شکایت اسپانسر به استقلال نیاید. آن هواداری که آنجور در فضای مجازی اجر کار هیات مدیره را ضایع می کند باید بداند که ما چه شرایطی را تحمل می کردیم هر چند باز هم به آن هواداران حق می دهیم. من قبول دارم اشتباه مدیریتی وجود داشته است ولی باید قبول کنیم که فوتبال ما در کل مشکل دارد. ما 2 سال است یک ریال از سازمان لیگ نگرفته ایم. با سند و مدرک این حرف را حرف می زنم، هفته گذشته که تلفن من را در کانال ها پخش کرده بودند در اوج ناراحتی به سازمان لیگ رفتم و گفتند 4 میلیارد هنوز بدهکار هستیم.

* 10 میلیارد تومان درآمد داشتیم

ما 10 میلیارد تومان درآمد داشتیم، بنشینید بررسی کنید که طراز افتتاحی باشگاه استقلال چه شده است؟ گزارش حسابرسی ما 120 بند داشته است. من این را گفتم که درد و دل کرده باشم.

* بحث استعفا نبود، مجیدی می ترسید دیاباته برنگردد!

من 24 سال است که مجیدی را می شناسم و روحیه او را می دانم. او روحیه حساسی دارد، او دلخور بود که می ترسید دیاباته برنگردد. تیم او سرپرست نداشت که انتخاب شد ولی اینکه او استعفا بدهد و این حرفها را بزند اصلا درست نیست. او چون سحر خیز است صبح اولین زنگ را به من می زد که تکلیف بازیکنان چه می شود و اینگونه پیگیر بود.

* در مورد برگزاری بازی با فولاد باید مجیدی تصمیم بگیرد

فولاد هم می گوید بازی با ما برگزار نشود و ما هم نمی دانیم تکلیف قائدی چه می شود و کی بر می گردد. این موضوع را هم باید فرهاد مجیدی تصمیم بگیرد چون مساله فنی است.

* زمان مشخص کند چه کسی خائن و مافیا است

از هواداران استقلال خواهش می کنم اجازه بدهند زمان مشخص کند چه کسی خائن و مافیا است. آنها قضاوت کنند که این آشفتگی و هیاهو در باشگاه پرسپولیس هم شد ولی آیا اتفاقی افتاد؟ اگر استقلال 15 روز زودتر شکل می گرفت چه کسی سود می کرد؟ آنها تحمل کنند به زودی چهره خیلی ها رو خواهد شد و مشخص می شود چه کسی به استقلال ضربه می زند.

اخبار باشگاه استقلال

 

 


 مطالب مرتبط:

کامران منزوی: بدون ملی پوشان با سپاهان بازی نمی کنیم؛ رفتن استراماچونی ربطی به فتحی ندارد!

 

نوشتن دیدگاه
نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


شبکه های اجتماعی

fb tw ig گوگل پلاس استقلال نیوز

est2

آخرین اخبار

اختصاصی خارجی

اختصاصی داخلی

00906123

novin web gostar