خبرهای کوتاه
هروویه میلیچ دقایقی قبل با استقبال نماینده‌های باشگاه استقلال در فرودگاه امام خمینی وارد تهران شد
سازمان لیگ رسما اعلام کرد لیگ برتر در تاریخ 31 مردادماه آغاز می شود.
مراسم قرعه کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر روز سه شنبه (۱۵ مرداد) ساعت ۱۹:۰۰ در سالن تالار شهر مشهد آغاز
محمدرضا داورزنی: لیگ برتر تا ۲۳ مرداد آغاز می شود.
اسماعیل بن ناصر، هافبک الجزایر به عنوان بهترین بازیکن جام ملت های آفریقا 2019 انتخاب شد
سنگال و مانه در حسرت جام؛ قهرمانی الجزایر با گل بونجاح در خاک دشمن!

 استقلال و العین

 تیم استقلال تهران در یک بازی بسیار ضعیف با نتیجه6-1 مقابل العین شکست خورد.

 

به گزارش استقلال نیوز، استقلال در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 23:15 امشب (دوشنبه) در ورزشگاه بن زاید به مصاف العین امارات رفت و با نتیجه 6 بر یک شکست خورد و در مجموع رفت و برگشت با نتیجه 6 بر 2 حذف شد. گل‌های این دیدار را لوکاس کایو (27 و 37)، عمر عبدالرحمن (49، 60)، لی مینگ (56) و ناصر الشمرانی (75) برای العین و کاوه رضایی (83) برای استقلال به ثمر رساندند.

استقلال در روزی که امید ابراهیمی را هم در اختیار نداشت، بازی پراشتباه و ضعیفی به نمایش گذاشت و سنگین‌ترین شکست تاریخ خود را پس از 44 سال متحمل شد. شاگردان منصوریان که بهترین آمار را در بازی‌های بیرون از خانه داشتند، شکست عجیبی خوردند. استقلال در شرایطی که فرشید باقری هم به علت مصدومیت در اواسط نیمه اول از دست داد، بدون اینکه برنامه داشته باشد، تنها با هدف دفاع به زمین رفت، اما بازیکنان العین به خصوص عمر عبدالرحمن، لوکاس کایو و لو مینگ به خوبی هر کاری که دلشان خواست در زمین انجام دادند تا شکست سنگینی به نماینده ایران تحمیل کنند.

حضور مگویان پشت سر کاوه رضایی برای مهار عمر عبدالرحمن هم از نکات عجیب بود که نتیجه عکس داشت.

ترکیب العین: خالد عیسی، اسماعیل احمد، لوکاس فرناندس کایو، عمر عبدالرحمن، احمد برمان، خالد عبدالرحمن، محمد عبدالرحمن، مهند سالم، ناصر الشمرانی، لی میونگ و سالم جمعه.

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، لئوناردو پادوانی، رابسون جانواریو، وریا غفوری(54 - مجتبی حقدوست)، میلاد زکی‌پور، فرشید باقری(26 - جابر انصاری)، مجید حسینی، هرایر مگویان، خسرو حیدری، علی قربانی(38 - محسن کریمی) و کاوه رضایی.

نیمه اول

دقیقه 8: شوت از راه دور عمر عبدالرحمن را مهدی رحمتی در آغوش گرفت.

دقیقه 13: پاس کایو لوکاس به صورت زمینی به ناصر الشمرانی رسید که ضربه این بازیکن را مهدی رحمتی در شرایطی که داور آفساید اعلام کرد، به بیرون فرستاد.

دقیقه 16: ضربه عبدالرحمن، خطرناک به سمت دروازه کمانه شد که رحمتی آن را راهی کرنر کرد.

دقیقه 19: یک - دوی کایو و عمر عبدالرحمن با شوت کایو همراه شد و ضربه او با خو‌ش‌شانسی مهدی رحمتی به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه 21: استقلال که در لاک دفاعی فرو رفته بود، این اجازه را به بازیکنان العین می‌داد که به محوطه جریمه نزدیک شوند، اما شوت‌های نه چندان دقیق بازیکنان العین، راهی به سوی دروازه نداشت.

دقیقه 26: فرشید باقری دچار مصدومیت شد و جابر انصاری جای این بازیکن را گرفت.

دقیقه 27: حملات پر تعداد العینی‌ها جواب داد و پاس لی میونگ به لوکاس رسید و این بازیکن به ضربه سرکش دروازه رحمتی را باز کرد.

دقیقه 33: پاس خوب بازیکن العین با دفع ناقص وریا غفوری به کایو لوکاس رسید تا این بازیکن پس از عبور از رحمتی به راحتی برای دومین بار دروازه استقلال را باز کند.

دقیقه 34: عبدالرحمن از جناح راست نفوذ کرد اما پاس او را رحمتی دفع کرد.

دقیقه 37: شوت از راه دور ناصر الشمرانی را باز هم رحمتی به کرنر فرستاد.

دقیقه 38: علیرضا منصوریان دومین تعویض خود را در نیمه اول انجام داد و محسن کریمی را به جای علی قربانی به زمین فرستاد.

نیمه دوم

دقیقه 46: استقلال بازی را تهاجمی آغاز کرد، اما مدافعان العین مانع نفوذ وریا غفوری شدند و توپ او را به کرنر فرستادند. ضربه کرنر با ضربه سر سیدمجید حسینی همراه شد که توپ او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه 47: لی میونگ در ضد حمله می‌رفت تا سومین بار دروازه استقلال را باز کند، اما رحمتی اجازه باز شدن دروازه تیمش را نداد.

دقیقه 48: لوکاس زننده دو گل العین به داخل محوطه جریمه استقلال نفوذ کرد که مدافعان استقلال اجازه پاس دادن به او ندادند.

دقیقه 49: حملات یک جانبه العینی‌ها جواب داد و ارسال به محوطه جریمه استقلال و دفع ناقص پادوانی و مهدی رحمتی باعث شد توپ به عمر عبدالرحمن برسد و این بازیکن به زیبایی دروازه استقلال را باز کند.

دقیقه 54: مجتبی حقدوست به جای وریا غفوری وارد زمین شد.

دقیقه 56: لی میونگ با پاس خوب ناصر الشمرانی با یک شوت سرکش دروازه رحمتی را باز کرد.

دقیقه 60: باز هم پاسکاری خوب العینی‌ها و توپی که به عمر عبدالرحمن رسید تا این بازیکن هم با شوت از راه دور دروازه استقلال باز کند.

دقیقه 69: نفوذ لوکاس و ضربه این بازیکن که به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه 75: بازی بهم‌ریخته بازیکنان استقلال، این اجازه را به العینی‌ها می‌داد که هر کاری دل‌شان خواست بکنند. پاس خوب عبدالرحمان به ناصر الشمرانی رسید و این بازیکن به راحتی گل ششم تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه 76: دیاکه به جای الشمرانی وارد زمین شد.

دقیقه 83: کاوه رضایی روی ضربه ایستگاهی یکی از گل‌ها را جواب داد.

دقییقه 84: دومین تعویض العین حضور راشد به جای احمد اسماعیل بود.

دقیقه 85: ضربه دیاکه را رحمتی دفع کرد.

دقیقه 88: لی مینگ جای خود را به محمد خلفان داد.

در نهایت استقلال با شکست 6 بر یک به صورت تحقیرآمیزی از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد.

اخبار استقلال

دیدگاه‌ها  

هوادار استقلال
+20 #1 هوادار استقلال 1396-03-09 01:58
خدا لعنتت کنه علی منصور..همه مون سکته دادی لطفا برو دیگه طرف استقلال نیا...................
نقل قول کردن
مهران مدیری
+11 #2 مهران مدیری 1396-03-09 02:38
با سلام . باید گفت استقلال بازی را قبل از شروع و به دو دلیل باخت. اول اینکه منصوریان برنامه بازی تیم خودرا نه براساس مهره ها و نیازهای استقلال بلکه براساس بازیکنان تیم مقابل مشخص کرده بود. دوم اینکه برای همین برنامه من درآوردی از بازیکنان در پستهای غیر تخصصی استفاده کرد. در واقع منصوریان در پست هافبک دفاعی با مشکل روبرو بود ولی او با تغییرات عجیب و غریب مشکلات را در کل تیم پخش کرد و علنا"آن را فلج کرد. اگر مگویان و حیدری در خط راست ثابت می بودند ودر سمت چپ یعقوب کریمی جلوی زکی پور می ایستاد و در کنار فرشید باقری و علی قربانی جابر انصاری یا محسن کریمی قرار میگرفت نه باقری بخاطر فشار بازی مصدوم میشد و نه نیازی به تعویض بی منطق و زود هنگام قربانی بود. منصوریان می توانست با یک برنامه خیلی ساده از این شکست جلوگیری کند.
نقل قول کردن
سعیده  ااز خووزستان
+15 #3 سعیده ااز خووزستان 1396-03-09 02:46
منصوریان تورو جون عزیزت برو.فقط برو.برو.برو
نقل قول کردن
سیامک
+3 #4 سیامک 1396-03-09 10:14
اولا منصوریان باید نورافکن را تحت هر شرایطی و هر کیفیتی بازی میداد اینکه او گفته برای مراقبت و سلامت نورافکن او را بازی ندادیم کاملا حرف غلطی است چرا که استقلال او را برای کی و کجا مگر میخواهد غیر از بازیهای حساس و مهم اینچنینی؟ مگر استقلال روزهای مهمتری هم دارد؟علی قربانی چرا تعویض شد؟؟!! یعنی محسن کریمی جلوی این تیم العین میتوانست گره گشا باشد؟ بزرگترین حسن قربانی علاوه بر درگیریهای جلوی زمین حمایت و جنگندگی او در زمان دفاع تیمی هست و همچنین تیمی که درتهران مقابل العین درحضور هواداران پرشمار آبی آنطور دفاعی و فلج بازی کرد لااقل در زمان تعویض اجباری فرشید کریمی به جای جابر از بازیکنی با خصوصیات دفاعی استفاده میکرد نه از جابر در کل العین تیمی فوق العاده بود و ما هم حریفی کاملا ناشی و سردرگم که کاملا در تاکتیک ناقص داش علیمنصور حل شده بودیم مثل حل شدن شکر در چای
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


شبکه های اجتماعی

fb tw ig گوگل پلاس استقلال نیوز

est2

آخرین اخبار

اختصاصی خارجی

00906123

novin web gostar

 

مشاوره کسب و کار بیزینس پلن برندینگ برندسازی سفارش گل خرید اینترنتی گل خرید آنلاین گل گرمایش تابشی دانلود سوالات استخدامی سوالات استخدامی تنور گازی فر پیتزا فر ساندویچ بج سینه گرمایش گلخانه گرمایش مرغداری سوالات استخدامی بانک