گودرز حبیبی

رئیس آکادمی مستعفی استقلال: برخی عمدا نمی‌خواهند آکادمی سر و سامان بگیرد چون منافعشان در همین بی سر و سامانی آکادمی است.

 

به گزارش استقلال نیوز، شرایط  آکادمی باشگاه استقلال قدری بغرنج است. استقلالی‌ها بعد از آن که گودرز حبیبی را بعنوان مدیر جدید آکادمی انتخاب کردند هیات امنایی تعریف کردند که مدیریت کلان را برعهده داشته باشد. سپس در جلساتی که برای تعیین تکلیف مربیان آکادمی تشکیل می‌دادند اجازه ورود به مدیر آکادمی ندادند و دست آخر افرادی را بعنوان مربی معرفی کردند که در لیست مدیر آکادمی قرار نداشتند. بعد از موضع گیری عنایتی و برهانی نسبت به انتخابشان برای تیم‌های پایه، خبر مزبور از روی خروجی سایت رسمی باشگاه استقلال حذف می‌شود تا سئوالات بیشتری در این خصوص ایجاد شود.

گودرز حبیبی مدیر مستعفی آکادمی استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر،توضیحاتی داد که در ادامه می خوانید:

* باید زودتر از این ها استعفا می دادم

باید زودتر از این‌ها استعفا می‌دادم. اما همین که توانستم الان استعفا دهم می‌گذارم پای لطف خدا و این که واقعا خدا مرا دوست داشت که بیشتر از این گرفتار این آکادمی نشدم.

* برخی عمدا نمی‌خواهند آکادمی سر و سامان بگیرد چون منافعشان در همین بی سر و سامانی آکادمی است

به عمرم چنین آکادمی را در هیچ کجای دنیا ندیده بودم. از روز اول کار اشکال داشت. همان روزی که مرا مدیر کردند و آقای ورمزیار را بعنوان سرپرست معرفی کردند من متوجه شدم اشکالاتی هست و به آقایان ایراد گرفتم و گفتم مگر می‌شود یک آش دو آشپز داشته باشد؟ اما آنها توجیهات خاص خودشان را آوردند. من واقعا آمده بودم کار کنم و به آکادمی سر و سامانی بدهم اما انگار بعضی‌ها عمدا نمی‌خواهند آکادمی سر و سامان بگیرد چون منافعشان در همین بی سر و سامانی آکادمی است.

* علی آقای جباری و آقا جواد قراب انگار کاره‌ای نیستند

من ابتدا از پیشکسوتانی که در هیات امنا بودند انتظار داشتم که شرایط را درک کرده و از ما که حرف حق می‌زدیم حمایت کنند. اما متاسفانه علی آقای جباری و آقا جواد قراب انگار کاره‌ای نبودند. آنها در جلسات اول فقط نگاه می‌کردند و آخر سر هم حرف آقایان را تایید می‌کردند. آنها از خودشان هیچ نظری نداشتند و عملا تاثیر گذار نبودند.

* امیدوارم اسپانسرها به تعهداتشان پایبند باشند

من آقایانی را که بعنوان اسپانسر به هیات امنا آورده بودند را از قبل نمی‌شناختم اما قرار بود این دوستان در ازای حضور در هیات امنا به آکادمی سرویس بدهند. من که نماندنم ببینم نهایتا سرویس می‌دهند یا خیر اما از حق نگذریم فکر می کنم این آقایان که افرادی متشخص و با وقاری بودند به قول و قرارهای خود در این زمینه پایبند باشند.

* در برخی جلسات اجازه ورود نداشتم!

در برخی از جلساتی که تشکیل می شد به من که مدیر آکادمی بودم اجازه ورود به جلسات و شرکت در تصمیم گیری‌ها را نداشتم. آیا این عجیب نیست؟ عجیب نیست که مدیر آکادمی در جلسات نباشد و در تصمیم گیری ها شرکت نداشته باشد؟ من نمی‌توانستم جایی باشم که تاثیرگذار نباشم و فقط از نامم استفاده شود. 

* افتخاری در جلسات اختیار آکادمی را به من سپرد ولی روی حرفش نماند

بعد از صحبت افتخاری شروع به کار کردم ولی افتخاری دو روز بعد صحبت هایی انجام داد که نباید آن حرفها را می زد. او گفت نگفته بودم حبیبی برود قرص و محکم کار کند؛ من گفته بودم حبیبی برود کمک آقای ورمزیار. افتخاری در جلسه در حضور آقایان قراب و جباری گفته بود بروم کار کنم و این حرف از او بعید بود. همه در جلسه شنیدند که افتخاری مسئولیت آکادمی را به من سپرده بود. 

* آقایان پای صورت جلسه را امضا می کنند ولی زیر امضای خودشان می زنند

خدا پدر نوازی را هم بیامرزد که گفته بود توفیقی دوستان خودش را به آکادمی آورده است. بدختی ما برای همین است که آقایان دخالت آنچنانی می کنند. ما آمدیم آکادمی را سالم سازی کنیم. آقایان پای صورت جلسه را امضا می کنند ولی زیر امضای خودشان می زنند.

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


شبکه های اجتماعی

fb tw ig گوگل پلاس استقلال نیوز

est2

بازی بعدی استقلال

استقلال پارس جنوبی جم

آخرین اخبار

اختصاصی خارجی

اختصاصی داخلی

00906123

novin web gostar