ادامه مطلب...

در پی تجمع مسالمت آمیز هواداران استقلال که گویا به مذاق وزیر ورزش خوش نیامده تعدادی از هواداران بی گناه استقلالی به دلیل نامعلوم دستگیر شده اند.

ادامه مطلب...

در حالیکه هواداران استقلال قرار است فردا علیه تبعیض های مشهود وزارت ورزش تجمعی اعتراض آمیز برگزار کنند، مطابق انتظار وزیر ورزش با انتشار پستی در اینستاگرامش باز هم اقدام به دادن وعده وعید به هواداران کرد.

ادامه مطلب...

استقلال بزرگ پس از به قدرت رسیدن دولت فعلی بزرگترین ضربه را از تغییرات سیاسی کشور متحمل شد.

ادامه مطلب...

آیا دروغگویی های مدیریت باشگاه استقلال و بازی او با شعور هواداران و سرمربی تیم و مصاحبه های متناقض چند روز اخیرش به دلیل فشار وزارتخانه ورزش و شخص وزیر است؟

ادامه مطلب...

با اینکه هر روز مصاحبه جدید و امیدوار کننده ای از سوی مدیران و اعضای هیات مدیره برای تمدید قرارداد ستاره های استقلال در خبرگزاری ها دیده می شود، اما هنوز خبری از تمدید قرارداد نیست که نیست!

ادامه مطلب...

در حالی که تیم دوم پایتخت با حکم فیفا در محروم از نقل انتقالات این فصل قرار دارد با کمک وزیر ورزش و دولت حسن روحانی همچنان با هزینه های سنگین بازیکنان گران قیمت را خریداری میکند.

ادامه مطلب...

متاسفانه طی اخباری که خبرگزاری های دولتی منتشر کردند سید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال طی روزهای آینده از سمت خود برکنار خواهد شد.

ادامه مطلب...

در حالی که تیم بی افتخار از نقل انتقالات این فصل به دلیل لابی ها و کثافت کاری در عقد قرارداد مهدی طارمی محروم است، مدیران این باشگاه دست به اقدامی کثیف زدند!

ادامه مطلب...

تخلف باشگاه پرسپولیس در جریان پرونده مهدی طارمی با وجود لابی های دولت فعلی و وزارت ورزش باعث نشد تا فیفا رای محرومیت این تیم را لغو کند.

ادامه مطلب...

در سکوت محض مدعیان همیشه سینه چاک بیت المال، تیم دوم پایتخت حدود چند میلیارد دیگر از پول بیت المال را به مدافع استرالیایی بدون حتی یک دقیقه بازی برای این تیم، پرداخت کرد.

ادامه مطلب...

امروز هفتمین سالگرد آسمانی شدن ناصر حجازی است اسطوره ای که با صراحت کلامش در دفاع از حقوق اجتماعی مردم و نمایش های خیره کننده اش در درون دروازه استقلال ماندگار ماند.

ادامه مطلب...

انگار قرار نیست مسئولین وزارت ورزش بازی همیشگی خود را تمام کنند و از حمایت های یک جانبه از باشگاه دوم پایتخت دست بردارند.

ادامه مطلب...

تیترها و حاشیه سازی های عجیب روزنامه های گل، خبر ورزشی و ... آنقدر وقیحانه است که دیگر سکوت هواداران استقلال به پایان رسید.

ادامه مطلب...

دروازبان جوان استقلال بعد از پیروزی این تیم مقابل پیکان در اقدامی عجیب و با انتشار پستی در فضای مجازی با آبی پوشان خداحافظی کرد!

ادامه مطلب...
 بازی رسانه ای کثیفی که در خصوص تبانی مدیران برای برد استقلال در داربی راه افتاده، تنها نشان دهنده گوشه ای از اقدامات کثیف 2 سال اخیر مافیای تیم دوم پایتخت است.

 http://namava.ir

00908983

 

آخرین اخبار

اخبار جام جهانی 2018

اختصاصی خارجی

اختصاصی داخلی

00906123

novin web gostar