ادامه مطلب...

تیم استقلال تهران در حالی در کشور ترکیه اردوی خود را برگزار می کند که همچنان خبری از تقویت این تیم نیست.

ادامه مطلب...

استقلال تهران با هواداران بی شمارش این روزها همچون چند سال گذشته اسیر تعصبات رنگی آقای رئیس جمهور و وزیر بی کفایتش است.

ادامه مطلب...

در حالی که تمامی تیم های لیگ برتری در نیم فصل به فکر ترمیم نقاط ضعف خود هستند باشگاه استقلال همچنان در پیچ و خم اما و اگر است.

ادامه مطلب...

در حالیکه مدیران باشگاه استقلال برای نقل و انتقالات نیم فصل دوم، در آرامش در حال مذاکره با گزینه های مدنظر خود بودند، به ناگاه نامه ارسالی این باشگاه برای جذب یک مهاجم در خبرگزاری فارس منتشر شد!

ادامه مطلب...

رضا افتخاری مدیر بی کفایت پیشین استقلال که در دوره مدیریتش استقلال را به بدترین شکل ممکن مدیریت کرد با صحبت های نسنجیده خود بهانه دست دشمنان این تیم داد.

ادامه مطلب...

گویا قرار نیست هواداران استقلال در زمان ریاست جمهوری حسن روحانی، روز خوش و فصلی درخشان را تجربه کنند.

ادامه مطلب...

در حالی که چیزی به شروع جام ملتهای آسیا باقی نمانده است، رسانه های دولتی به طرز عجیبی علیه تیم ملی موضع گرفته اند.

ادامه مطلب...

دشمنان استقلال که بارها نشان داده اند از هر راهی برای ضربه زدن به این تیم استفاده خواهند کرد این بار سراغ ستاره آینده دار استقلال رفتند.

ادامه مطلب...

انتظار هواداران فوتبال برای رسیدگی به ناداوری ها علیه پانزده تیم لیگ برتری در برنامه نود پایان خوشی نداشت و این برنامه بازهم در نقش حامی تیم دوم پایتخت در آمد.

ادامه مطلب...

در حالیکه سالها حسن روحانی و دولت تحت امرش با حمایت یکپارچه از یک تیم خاص به دنبال اهداف سیاسی هستند امروز خبر خصوصی سازی تیم های مطرح پایتخت را اعلام کردند تا همچنان با افکار عمومی بازی کنند.

ادامه مطلب...

این روزها همگان به وضوح شاهد رفتار تبعیض آمیز مسئولان وزارت ورزش در قبال اشتباهات داوری علیه تیم محبوبشان و دیگر تیم ها هستند.

ادامه مطلب...

در حالی که این روزها استقلال در آرامش کامل بازی های خود را با برتری به پایان می رساند چند خبرگزاری و رسانه که هویتشان برای هواداران استقلال آشکار شده است با دامن زدن به شایعات فضا را برای تقویت تیم محبوب خود آماده می کنند.

ادامه مطلب...

در طول فصل گذشته بارها شاهد بودیم گزارشگران و رسانه های وابسته به تیم بی افتخار پایتخت از روی تعصب بیجا، همواره روی دستان خالی برانکو مانور می‌دهند.

ادامه مطلب...

با قوت گرفتن شایعه جدایی جابر انصاری، حضور او در ترکیب استقلال مقابل سپیدرود با خواست یکی از بزرگان تیم و حمایت بازیکنان در صفحات مجازی از او، بسیار عجیب بود.

ادامه مطلب...

استقلال تهران این روزها دیگر آن تیم بی برنامه و سردرگم ابتدای فصل نیست و حالا بی شک یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است.

2692تبلیغات

شبکه های اجتماعی

fb tw ig گوگل پلاس استقلال نیوز

آخرین اخبار

اختصاصی خارجی

اختصاصی داخلی

00906123

novin web gostar