آخرین نقل انتقالات لیگ برتر
بابک مرادی به استقلال پیوست
سید احمد موسوی به استقلال پیوست
محمد حسین مرادمند به استقلال پیوست
متین کریم‌زاده به استقلال پیوست
رشید مظاهری به استقلال پیوست
باشگاه ماریوپول اوکراین پیشنهادی رسمی برای جذب اللهیار صیادمنش به باشگاه فنرباغچه داده است

ادامه مطلب...

در حالیکه هواداران استقلال بی صبرانه به دنبال خبری موثق از وضعیت بازگشت استراماچونی و وضعیت نیمکت تیم محبوب خود هستند اما مدیران باشگاه روزه سکوت گرفته اند.

ادامه مطلب...

خشم این روزها هواداران استقلال تنها برگرفته از عدم بازگشت مرد ایتالیایی نیست و این مسئله در رفتارها، شعارها و اعتراضات آنها مشهود است.

ادامه مطلب...

سرمربی ایتالیایی پیشین باشگاه استقلال که این روزها خبر بازگشتش به نیمکت استقلال شنیده می شود با انتشار متنی اعلام کرد هیچ پیشنهادی از استقلال نداشته است!

ادامه مطلب...

مدیر برنامه‌های استراماچونی در پستی اینستاگرامی عنوان کرد باشگاه استقلال هیچ اقدامی برای عقد رسمی قرارداد با موکلش انجام نداده است.

ادامه مطلب...

در اتفاقی عجیب و نادر تیم سوگولی دولت که با مشکل ویزای تعدادی از اعضای تیم خود مواجه شده بود با دستور مسئولین کشور بدون اخذ ویزا به کشور قطر سفر کرد!

ادامه مطلب...

یکی از خبرگزاری های دولتی که واژه خبرگزاری مردمی را یدک می کشد در یک اقدام بی شرمانه و کثیف طی ماههای گذشته به اشکال مختلف به تخریب استقلال و مدیریت این باشگاه می پردازد.

ادامه مطلب...

بعد از شکست استقلال در فینال جام حذفی کاروان این تیم که به تهران بازگشته بود در فرودگاه مهرآباد مورد تعرض چند هوادارنما قرار گرفت.

ادامه مطلب...

با وجود قضاوت بسیار ضعیف و مشکوک موعود بنیادی فر در دیدار فینال جام حذفی، هنوز باشگاه استقلال واکنشی در این خصوص انجام نداده است.

ادامه مطلب...

دیدار حساس استقلال و تراکتور در فینال جام حذفی در حالی به میزبانی مشهد برگزار خواهد شد که برنامه خاصی برای جشن قهرمانی تدارک دیده نشده است.

ادامه مطلب...

پیشکسوت باشگاه پیروزی در استوری اینستاگرام خود به نقش وزیر ورزش در قهرمانی های این تیم اعتراف کرد.

ادامه مطلب...

پس از 6 تایی شدن تیم محبوب و مورد حمایت وزارت ورزش به دستان ارتش آبی یاوه گویی های سرمربی این تیم که جنبه باخت ندارد همچنان ادامه دارد.

ادامه مطلب...

باشگاه پیروزی در اقدامی که قابل پیش بینی هم بود با فرافکنی و جوسازی و انتشار بیانیه ای کثیف داور داربی را تحت فشار روانی قرار داد.

ادامه مطلب...

چهارشنبه شب داربی نیمه نهایی جام حذفی در حالی برگزار می شود که داور این مسابقه مهم سه بار تغییر کرد!

ادامه مطلب...

در روزهایی که مردم کشور عزیزمان در سخت ترین شرایط اقتصادی به سر می برند، غرامت چند صد میلیاردی ویلموتس شوک عجیبی به جامعه وارد کرد.

شبکه های اجتماعی

fb tw ig گوگل پلاس استقلال نیوز

est2

جدول و برنامه لیگ برتر ایران 1398/99

آخرین اخبار

اختصاصی خارجی

اختصاصی داخلی

00906123

novin web gostar