ادامه مطلب...

حسن روشن عضو پیشین باشگاه استقلال که گویا کباب خوران اردوهای تیم رقیب به دهانش مزه کرده قرار نیست سکوت کند و هر روز با مصاحبه های مختلف باعث حاشیه سازی برای باشگاه استقلال می شود.

ادامه مطلب...

سازمان لیگ بدون دلیل قانع کننده برای لغو سوپرجام از زیر بار برگزاری این بازی شانه خالی کرد و مسئولیت آن را بر دوش استقلال گذاشت.

ادامه مطلب...

باشگاه پارس جم در اقدامی آماتور و با سعی در فریب افکار عمومی اقدام به انتشار جوابیه ای در خصوص انتقاد معاون ورزشی باشگاه استقلال از میزبانی غیر استاندارد آن ها کرد.

ادامه مطلب...

در روزی که بازیکنان استقلال در هوای گرم و شرجی شهر جم بسیار پر اشتباه و بی‌دقت بودند، آبی‌پوشان اولین شکست فصل خود را متحمل شدند.

ادامه مطلب...

مهاجم تیم امید استقلال در تمامی 5 دیداری که با لباس این تیم در لیگ امیدها به میدان رفته، موفق به گلزنی شده است.

ادامه مطلب...

کمیته اخلاق باز هم با زیر پا گذاشتن شرافت خود اقدام به صدور رایی به ضرر باشگاه استقلال کرد.

ادامه مطلب...

هفدهم مرداد ماه مصادف است با روز خبرنگار و چه زیباست که امروز قدردان تلاش های قلم به دستان آبی دل باشیم.

ادامه مطلب...

بازیکنان با استعداد زیادی در تیم های پایه استقلال مشغول به بازی هستند و معراج پورتقی یکی از بازیکنانی است که در آینده چیزهای زیادی از او خواهیم شنید.

ادامه مطلب...

عادل فردوسی پور تهیه کننده برنامه 90 که بیست سال از هزینه بیت المال برنامه تولید کرده و به منفعت مالی فراوان رسیده، باز هم پشت اشخاص دولتی مخفی شد تا همچنان قدرت دشمنی با استقلال را داشته باشد.

ادامه مطلب...

در ابتدای فصل جدید و با صلاحدید وینفرید شفر، باشگاه استقلال اقدام به عقد قرارداد با بازیکنان سهمیه زیر 23 سال کرد که یکی از این جوانان با آتیه محمد مهدی طاهری است.

ادامه مطلب...

در ابتدای فصل جدید و با صلاحدید وینفرید شفر، باشگاه استقلال اقدام به عقد قرارداد با بازیکنان سهمیه زیر 23 سال کرد که یکی از این جوانان با آتیه امیرحسین اسماعیل زاده است.

 ادامه مطلب...

سال ها از ریاست مهدی تاج در فدراسیون فوتبال می گذرد و هرساله مراسم برترین های لیگ برتر با بدترین شکل ممکن برگزار و جوایز به تیم محبوب دولت تحویل داده می شود!

ادامه مطلب...

بر اساس ادعای پیچ رسمی باشگاه ترابزون اسپور ترکیه مدیران این تیم توانستند با کمک سفارت ترکیه در ایران مجید حسینی را به تیم خود منتقل کنند.

ادامه مطلب...

در ابتدای فصل جدید و با صلاحدید وینفرید شفر، باشگاه استقلال اقدام به عقد قرارداد با بازیکنان سهمیه زیر 23 سال کرد که یکی از این جوانان با آتیه سینا خادم پور است.

ادامه مطلب...

هافبک جوان و با استعداد استقلال، انگیزه فراوانی برای درخشش در ترکیب آبی ها و نشان دادن قابلیت های خود در فصل پیش رو دارد.

آخرین اخبار

اختصاصی خارجی

اختصاصی داخلی

00906123

novin web gostar