ادامه مطلب...

تیترها و حاشیه سازی های عجیب روزنامه های گل، خبر ورزشی و ... آنقدر وقیحانه است که دیگر سکوت هواداران استقلال به پایان رسید.

ادامه مطلب...

دروازبان جوان استقلال بعد از پیروزی این تیم مقابل پیکان در اقدامی عجیب و با انتشار پستی در فضای مجازی با آبی پوشان خداحافظی کرد!

ادامه مطلب...
 بازی رسانه ای کثیفی که در خصوص تبانی مدیران برای برد استقلال در داربی راه افتاده، تنها نشان دهنده گوشه ای از اقدامات کثیف 2 سال اخیر مافیای تیم دوم پایتخت است.

ادامه مطلب...

در سکوت معنادار فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی در مورد تخلف باشگاه پرسپولیس و قرارداد جعلی مهدی طارمی، امروز خبر عجیب دیگری روی خروجی رسانه های دولتی قرار گرفت.

ادامه مطلب...

متاسفانه با خبر شدیم دوست و همکار عزیزمان در وب سایت استقلال نیوز، مهدی احمدی عزیز در غم از دست دادن عموی خود به سوگ نشستند.

ادامه مطلب...

سرمربی استقلال در کنفرانس خبری بعد از دیدار مقابل پارس جنوبی از ایجنتی خبر داد که با اطلاعات غلط به عمد بازیکنان خارجی را از حضور در استقلال منصرف می کنند.

ادامه مطلب...

امید نورافکن، یکی از جوانان آینده دار و با استعداد تیم استقلال مدعی شد در قراردادش بندی وجود دارد که می تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی اروپا شود.

ادامه مطلب...

مهاجم جنوبی استقلال که با هزار امید و آرزو در ابتدای فصل به جمع آبی پوشان پیوسته بود، قرارداد خود را با این تیم فسخ کرد.

ادامه مطلب...

مدیران استقلال که همواره بی لیاقتیشان را به رخ کشیده اند، در جدیدترین اقدام وقیحانه خود اقدام به انتشار نامه ای سراسر دروغ علیه مجتبی جباری کردند.

ادامه مطلب...

آلبرت الیس بازیکن مد نظر استقلال به زودی در دبی با سرمربی استقلال دیدار خواهد کرد.

ادامه مطلب...

با سکوت برنامه ریزی شده مدیران بی لیاقت باشگاه استقلال، فدراسیون نشین ها به خوبی راه نابودی این باشگاه مردمی را در پیش گرفته اند.

ادامه مطلب...

در ابتدای فصل جدید و با صلاحدید علیرضا منصوریان، باشگاه استقلال اقدام به عقد قرارداد با بازیکنان سهمیه زیر 23 سال کرد که یکی از با استعدادترین آن ها حسین حیدری است.

ادامه مطلب...

میک مک درموت مربی بدنساز تیم فوتبال استقلال با درخواست وینفرید شفر و به صورت توافقی از این تیم جدا شد.

ادامه مطلب...

روزبه چشمی هافبک ملی پوش تیم فوتبال استقلال نشان داد علاوه بر غیرت و تعصب مثال زدنی به پیراهن استقلال انسانی بسیار شجاع و به معنای واقعی کلمه یک مرد است.

ادامه مطلب...

همانطور که پیش بینی کرده بودیم دربی هشتاد و پنجم پایتخت را به هر نحوی که بود برای تیم محبوب دولت درآوردند تا سوگولی ها از بحران حذف مفتضحانه در آسیا خارج شوند!

آخرین اخبار

http://namava.ir

اختصاصی خارجی

اختصاصی داخلی

00906123

novin web gostar