اخبار کوتاه
تیم ملی فوتبال کشورمان در رنکینگ جدید فیفا در رده ۲۹ جهان ایستاد
آرش قادری هافبک پیکان به بازی با استقلال می رسد
فرشید اسماعیلی حداکثر تا بازی با پیکان شرایط تمرین نخواهد داشت
احتمالا ورزشگاه دستگردی میزبان پیکان و استقلال خواهد شد
اختلاف حسینی و مظاهری تکذیب شد
مجوز آرش برهانی برای نشستن روی نیمکت استقلال صادر شد

احمد سعادتمند

مدیرعامل جدید باشگاه استقلال گفت: سلامت جان انسان‌ها برای همه ما حائز اهمیت هست و باید تا آنجایی که بتوانیم بند بند پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم.

 

به گزارش استقلال نیوز، احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال با حضور در برنامه تلویزیونی "چهارسوی لیگ" شبکه خبر در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی باشگاه استقلال، صحبت های را عنوان کرد که در ادامه می خوانید:

     

 

* رعایت پروتکل های بهداشتی؟

سلامت جان انسان‌ها برای همه ما حائز اهمیت هست و باید تا آنجایی که بتوانیم بند بند این موارد را رعایت کنیم. از دو منظر به پروتکل های بهداشتی می توانیم نگاه کنیم. اول اینکه جان انسان‌ها مهم است و باید به موارد مد نظر توجه کرد. از طرفی همه ما دلمان برای فوتبال تنگ شده و همه می‌خواهند فوتبال را تماشا کنند. فکر می ‌کنم با رعایت پروتکل ‌ها و موارد بهداشتی می‌ شود لیگ را ادامه داد. یک مقدار به بازیکنان فشار می ‌آید چون هر 4 روز بازی باید بکنند  و این موضوع باید مورد توجه قرار بگیرد ولی در کل امیدوارم بتوانیم لیگ را به پایان برسانیم.

* ارزیابی شما از  شرایط استقلال بعد از دو ماه. حضور در این باشگاه؟

خدا را شکر در این یک ماه و بیست روز اخیر که در استقلال بودم، با حمایت عزیزان و هواداران، توانستیم بخش اعظمی از مطالبات حتی باقی مانده از دی را پرداخت کنیم. این را چند بار گفته ‌ام که این کارها جزیی از وظایف باشگاه است و باید به قراردادها عمل کند. در این سال‌ ها که در جاهای مختلف حضور داشتم  به یاد ندارم شب عید به بازیکنان پرداختی نداشته باشیم. دیاباته از باشگاه 250 هزار دلار طلب داشت و ما امروز که با هم حرف می ‌زنیم این پول پرداخت شده است. یک میلیارد و هفتصد میلیارد تومان تفاوت پول دیاباته از بهمن با الان است چون قیمت ارز تغییر کرده است. دیاباته یک بازیکن بسیار خوب است. 4 میلیارد و هفتصد میلیون مطالبات این بازیکن بود و این پول اگر زودتر پرداخت می‌شد، با 3 میلیارد تومان مسئله حل می‌شد. جدا از اینکه او بازیکن بسیار خوبی است و از بازیکنان اصلی ما به شمار می‌رود ولی با این پول می‌شد 3 هزار و صد نفر بازیکن جوان و مستعد را با کلیه امکانات در استان‌های مختلف می‌شود پرورش داد. ما با این رقم ‌ها می‌ توانیم دیاباته‌ های زیادی را پرورش دهیم و تراتسفر کنیم. این موضوع کشف استعدادها در همه نقاط کشور در برنامه ماست و ان ‌شاءالله این کار را می ‌کنیم.

* جلسه با پیشکسوتان؟

باشگاه استقلال متعلق به پیشکسوتان است. این عزیزان نظرات خود را گفتند و جلسات دوستانه و صمیمانه‌ای باهم برگزار کردیم.  در جلسه با پیشکسوتان درباره کمیته فنی هیچ صحبتی نداشتیم. ما به دنبال برگزاری یک مراسم با حضور پیشکسوتان، بازیکنان تیم بزرگسالان و پایه به همراه خانواده ‌هایشان هستیم. صحبت ‌ها و جلسات ما با پیشکسوتان همیشه ادامه دارد.

* شرایط دستیار خارجی فرهاد مجیدی؟

قرارداد این مربی با باشگاه تمام شده و فرهاد مجیدی هم به ما گفته است که دیگر نیازی به او ندارد. لکیچ هنوز دستمزدش را نگرفته است. شما حساب کنید که بویان بازیکن سه سال پیش استقلال 320 هزار دلار با قیمت دلار در آن زمان، هنوز از ما طلبکار است. به هرحال مشکلات ما  زیاد است و هواداران باید بدانند که چقدر مشکلات داریم.

* انتخاب معاونانان؟

تا این زمان ما درگیر پرداخت‌ ها بودیم. ما همه تلاش خود را کردیم تا مشکلات مالی را حل کنیم. مشکل دیاباته مشکل بزرگی بود که حل شد. اگر خاطرتان باشد برای طلب 160 هزار دلاری استراماچونی یک مملکت بسیج شده بود و با درایت وزیر ورزش و کمک رئیس بانک مرکزی این پول انتقال پیدا کرد. حالا ما 250 هزار دلار دیاباته را سعی کردیم طوری بدهیم که مشکلی ایجاد نشود. یک بخشی از حقوق بازیکنان، طلب تیم امید و مطالبات پیشکسوتان را دادیم. دو زمین اختصاصی گرفته ایم و مشکلات را دسته بندی کردیم و از  هفته بعد سازماندهی را آغاز می ‌کنیم. هیچ کسی در عزل و نصب‌ها دخالتی ندارد و من اختیار کامل در خصوص انتصابات دارم.

* پست اخیرتان در فضای مجازی؟

منافع بعضی ها در باشگاه استقلال به خطر افتاده است و نمی خواهند استقلال به آرامش برسد. اگر ما نمی توانستیم مطالبات را پرداخت کنیم چه مشکلی پیش می آمد؟ برند باشگاه استقلال بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان است و باید سالی ۲۰۰ میلیارد از برندش درآمد داشته باشیم.

* کل مطالبات دیاباته و میلیچ پرداخت شده است؟

میلیچ بامداد چهارشنبه راهی تهران می‌شود. با پیگیری‌ های صورت گرفته، منزل، ویزا، و مسائلی از این دست آماده هستند. مگر اینکه اتفاق خاصی در این میان رخ دهد وگرنه مشکلی وجود ندارد. من امروز از امور بین الملل‌ باشکاه خواستم که به این دو بازیکن اعلام کنتد تا در اولین فرصت به تمرینات اضافه شوند.

* زمین تمرین اختصاصی؟

الان به دنبال زدن دو کمپ در مازندران و همدان هستیم. کمپ مازندران هم سطح با دریا و کمپ همدان در ارتفاع است. البته این برنامه بلند مدت ما است و جلساتی در این رابطه داشته‌ایم. در خصوص کمپ حجازی در برنامه ‌ای جداگانه مفصل صحبت خواهیم کرد. در همین حد بگویم که به دنبال بازسازی کمپ با کمک هواداران هستیم و از دولت کمکی نمی ‌خواهیم چون آنقدر هوادار عاشق داریم که نیازی به کمک دولت نداشته‌ باشیم. با توجه به نگاه ویژه دولت به خصوصی سازی، ما به دنبال اخذ سند کمپ حجازی و مرغوبکار هستیم.

* جایگاه استقلال در پایان فصل چه خواهد بود؟

من انسان مدعی هستم و چیزی جز قهرمانی برای استقلال نمی‌بینیم و نگاه ما قهرمانی است. اگرچه 10 امتیاز با یک بازی عقب افتاده با صدر فاصله داریم ولی ما تیمی منسجم و با انگیزه هستیم. باشگاه با نفس گرم هواداران برای امسال و سال بعد تلاش می ‌کند.

* دیاباته و میلیچ بر می‌گردند؟

ما وظایف مان اعم از پول، ویزا، پرواز و منزل را انجام داده‌ایم و در زمان مقدر کار خود را کردیم و هر کاری کردیم با آن‌ها و وکیلشان هماهنگ کردیم. هیچ بهانه ‌ای از طرف آن ‌ها نباید وجود داشته باشد.

* شکایت استراماچونی؟

الان 320 هزار دلار به بویان، 100 هزار دلار به پادوانی، 550 هزار دلار به شفر، 220 هزار دلار به جپارف و منشا و سه وکیل، 150 هزار دلار به پاختاکور و یک میلیون و هشتصد هزار یورو به استراماچونی با توجه به شکایتش بدهکاریم. این‌ها رقم کمی برای باشگاهی که به نقطه صفر نرسیده است،  نیست. هواداران باید وضعیت را بدانند. ما حتی از حق پخش هم محرومیم.

* صحبت پایانی؟

دو نکته باید بگویم. اول آغاز به کار فروشگاه‌ های زنجیره ‌ای استقلال از ماه بعد است و دوم اینکه دو عزیز در ایران و یک عزیز در خارج ادعا کردند به ما کمک کردند که صحت ندارد و از کسانی که به ما کمک کردند هم متشکرم.

اخبار استقلال

 

 


 مطالب مرتبط:

پیام احمد سعادتمند در آستانه نهمین سالگرد درگذشت اسطوره/ حجازی بودن و حجازی ماندن آسان نبود

چند خبر کوتاه از استقلال/ لکیچ در آستانه فسخ قرارداد؛ دانشگر توسط کادرفنی جریمه شد!

احمد سعادتمند: با اسپانسر جدید برای یک سال قرارداد بستیم؛ خیلی از بازیکنان امید می توانند جا پای دیاباته بگذارند!

احمد سعادتمند: وضعیت بدهی های باشگاه استقلال نگران‌کننده است؛ در تلاش هستیم تا پول دیاباته را کامل بپردازیم

احمد سعادتمند: با شایعه استعفایم انگیزه ام دوبرابر شد؛ این حواشی فقط وقت من را می‌گیرند

احمد سعادتمند: قرار نیست دیاباته از استقلال جدا شود/ آقای مدیرعامل به جای زدن حرف مفت و وعده دادن، لطفا عمل کن!

گل بود به سبزه نیز آراسته شد/ پروژه فراری دادن بازیکنان استقلال دوباره کلید خورد؛ دیاباته در یکقدمی فسخ قرارداد!

نوشتن دیدگاه
نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


شبکه های اجتماعی

fb tw ig گوگل پلاس استقلال نیوز

est2

جدول و برنامه لیگ ایران

جدول و برنامه لیگ برتر ایران

جدول و برنامه لیگ جزیره

جدول و برنامه لالیگا اسپانیا

جدول و برنامه بوندسلیگا آلمان

جدول و برنامه سری آ ایتالیا

جدول و برنامه لیگ قهرمانان اروپا

جدول و برنامه لیگ اروپا

آخرین اخبار

اختصاصی خارجی

اختصاصی داخلی

00906123

novin web gostar