احمد سعادتمند

مدیرعامل باشگاه استقلال به صورت غیرمستقیم خبر از فروش مهدی قایدی داد و عنوان کرد هر بازیکنی که می خواهد در خارج پیشرفت کند مانع او نخواهیم شد.

 

به گزارش استقلال نیوز، احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال بعد از حذف این تیم از بازی های آسیایی در گفتوگویی ویدیویی با رسانه رسمی باشگاه، صحبت هایی را عنوان کرد که هیچ نشانی از در نظر گرفتن منافع باشگاه در آن دیده نمی شد بلکه به طور کامل در جها حفظ منافع دولت و وزارت ورزش بود.

در ادامه صحبت های سعادتمند را می خوانید:

 

* در مورد استراماچونی اصلاً نمی‌توانم دروغ بگویم

تلاشم این است که در ماه صفر، جز صداقت و راستی حرفی بر زبان نیاورم و امیدوارم خداوند از من راضی باشد. موضوع اول استراماچونی است که مدتی است می‌گویند چرا مدیرعامل باشگاه در این زمینه صحبت نمی‌کند. امروز صلاح است که مستند صحبت کنم.

قرار است با هواداران صادق باشم. اصلاً نمی‌توانم دروغ بگویم و در ذات و شخصیت خانوادگی من نیست که دروغ بگویم. خیلی‌ها اصرار می‌کنند که اقدامی درباره استراماچونی صورت نگرفته است. اصرار آنها اهداف خاصی دارد و بی‌دلیل نیست. ما در ترکیه بودیم، نه قطر و دبی و مستقیم در ایتالیا مذاکره کردیم. ما طبق مجوز از سفارت و براساس مصوبه هیئت مدیره برای گرفتن تخفیف و اقاله از سه ماه پیش برای مذاکره با استراماچونی اقدام کردیم و مستند موجود است. آن زمان که بازی با سپاهان مشخص شده بود، نه تاریخ دربی. اعتقاد ما این بود که باید به ایتالیا برویم تا برای پرونده بزرگ استراماچونی تخفیف بگیریم. 

* شروط گذاشتیم که استراماچونی یکی از گزینه‌های سرمربیگری در استقلال باشد

دوستان اصرار دارند که دروغ گفته‌ام و نمی‌دانم دلیل‌شان چیست، اما مذاکرات را برگ به برگ به شما نشان می‌دهم (در این لحظه مدیرعامل استقلال برگ‌های مذاکره را نشان می‌داد). طی مکاتبه‌ای که با فدریکو مدیربرنامه‌های استراماچونی داشتیم، اعلام کردیم که برای تخفیف، تخصیص و اقاله آمده‌ایم و منتظر رأی فیفا هم نماندیم و می‌خواهیم پرونده را در فیفا ببندیم. این موضوعات مطرح شد که ایشان یکی از گزینه‌های سرمربیگری استقلال است و شروط گذاشتیم که در صورت ناکامی استقلال در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا یکی از گزینه‌های سرمربیگری در استقلال باشد. این موضوعات به مدیربرنامه‌ها و وکیلش اعلام شد.

* در مذاکره با استراماچونی با رویکرد مثبت رفتیم تا مشکل را حل کنیم و منتظر رأی فیفا نمانیم

پیشنهاد ما این بود که با رویکرد مثبت آمده‌ایم تا مشکل را حل کنیم و منتظر رأی فیفا هم نماندیم. در راستای مذاکره با مدیران اقتصادی باشگاه به مدیربرنامه و وکیل استراماچونی پیشنهاد 700 هزار یورو پیش‌قرارداد به همراه یک میلیون یورو حقوق سالیانه داده شد که گفتیم برای حقوق سالیانه اجازه نداریم بالاتر از این مبلغ بدهیم و پیشنهاد ما خوب است و امیدوارم آندره‌آ موافقت کند. در پایان ضروری است که یادآوری کنیم امکان پرداخت بیش از این مبلغ وجود ندارد و امیدوارم تجدیدنظر کند. 

براساس مطالبه خودش، او 520 هزار یورو از فصل گذشته طلب داشت که پیشنهاد ما برای پیش‌قرارداد 700 هزار یورو بود که 250 هزار یورو از طلب فصل گذشته‌اش بیشتر است. چرا این کار را کردیم؟ ابتدا باید از اعضای هیئت مدیره تشکر کنم که در این زمینه همکاری کردند. استراماچونی طی شکایت 250 صفحه‌ای خواستار دو میلیون یورو شد که باید به یکباره پرداخت می‌شد. ما 700 هزار یورو به همراه یک میلیون یورو پیشنهاد دادیم که اولاً 300 هزار یورو کمتر از مطالبه استراماچونی بود و این‌گونه می‌توانست روی نیمکت استقلال بنشیند. با این کار از بیت‌المال دفاع و صرفه‌جویی می‌کردیم و می‌توانستیم مهلتی نیز برای پرداخت داشته باشیم. 

* مدیربرنامه استراماچونی پیشنهادی داد که در توان ما نبود

مدیربرنامه استراماچونی اعلام کرد نظر ما، پرداخت 900 هزار یورو برای بستن پرونده شکایت در فیفا و یک میلیون و 500 هزار یورو برای فصل آینده است. پس از موافقت باشگاه استقلال، وکلا روی بازگشت استراماچونی کار خواهند کرد. در واقع پیشنهاد استراماچونی از طریق مدیربرنامه‌های خود، دو میلیون و 400 هزار یورو بود که توان پرداخت آن را نداریم. در مذاکرات بعدی اعلام کردیم برای آمدن استراماچونی آماده‌ایم و مبلغ لازم برای بستن پرونده در فیفا را از 700 هزار یورو به 800 هزار یورو رساندیم.

* پاستورلو گفت با پیشنهاد شما نتوانستم استراماچونی را متقاعد کنم

گفتیم این مبلغ در دو قسط، 400 هزار یورو طی دو روز و 400 هزار یورو در فاصله دو روز پیش از آمدن استراماچونی پرداخت می‌شود. می‌خواستیم پرداختی برای کادر فنی جدید در فصل آینده نداشته باشیم. ما گفتیم یک میلیون و 200 هزار یورو به استراماچونی پرداخت می‌کنیم و اقداماتی از طریق چند هوادار انجام دادیم. پاستورلو نوشت نتوانستم استراماچونی را متقاعد کنم، رقم درخواستی شما پایین‌تر است و باید به رقم موردنظر ما نزدیک شود. این مکالمات ما با پاستورلو بود و بند به بند آن را داریم.

* محبوبیت استراماچونی روز به روز به نرخ او اضافه کرد

بند قرارداد پیشنهادی استراماچونی این بود که باید 900 هزار یورو برای بستن پرونده شکایت به فیفا و یک میلیون و 500 هزار یورو بابت فصل جدید پرداخت کنیم. این مربی از لحاظ فنی و محبوبیت، درجه بالایی دارد، اما این محبوبیت روز به روز به نرخ او اضافه کرد. در بند دوم آمده بود که قرارداد هفت بازیکن تیم به پایان می‌رسد که با توجه به وجود مشکل برای جذب بازیکن خارجی، قرارداد چهار بازیکن باید حتماً تمدید شود. ما اسامی این بازیکنان را از او خواستیم که گفت این کار را پس از نهایی شدن بند اول انجام می‌دهد.

* پاستورلو گفت تا زمانی که صد درصد مسائل حل نشود، استراماچونی هیچ جایی نخواهد رفت

پاستورلو در پایان مذاکرات به من نوشت «مدیرعامل عزیز! موضع آندره‌آ استراماچونی خیلی واضح است و تا زمانی که صد درصد مسائل حل نشود، او هیچ جایی نخواهد رفت. یکی از این مسائل، واریز مبلغ 900 هزار یورو پیش‌پرداخت در حساب بانکی ایتالیایی بود. مورد دوم، تأییدیه فدراسیون فوتبال بود که استراماچونی اجازه دارد که برگردد و کار کند. مورد سوم هم امضای قرارداد مناسب و جدید به مبلغ یک میلیون و 350 هزار یوروی خالص بود تا این قرارداد، مورد توافق وکلای ما باشد».

* اما استراماچونی اعلام کرد هیچ پیشنهادی از استقلال نداشتم

ما مبلغ پیش‌پرداخت را از 700 به 800 هزار یورو رساندیم و گفتیم یک میلیون و 200 هزار یورو پرداخت خواهیم کرد، اما فراتر از این رقم در اختیار من نیست. چون این رقم، از رأی فیفا هم عبور می‌کرد. استراماچونی اعلام کرد هیچ پیشنهادی از استقلال نداشتم که 30 صفحه مکاتبات بین طرفین موجود است. اگر لازم باشد، برگ به برگ این مکاتبات را در روابط عمومی باشگاه منتشر می‌کنیم.

* انتظار ما از از استراماچونی این بود به خاطر عشق هواداران، راحت‌تر می‌آمد

انتظار ما از از استراماچونی این بود که با وجود موانع قانونی و رسمی، به خاطر عشق و علاقه هواداران، راحت‌تر می‌آمد و نرخ هر روز بالاتر نمی‌رفت. می‌خواستم هواداران بدانند نه تنها دروغ نگفتیم، بلکه نتیجه یک ماه و نیم مذاکره ما با استراماچونی که پس از فینال جام حذفی به صورت رسمی آغاز شد، موجود است.

* قانون عدم جذب مربیان و بازیکنان خارجی یکی از دلایل عدم آمدن استراماچونی بود

بنابراین درباره استراماچونی دو سه موضوع مطرح شد. نخست اینکه بدون واسطه با او مذاکره کردیم، دوم اینکه بحث تخفیف و مذاکره برای بازگشت او با استقبال شدید مردم روبه‌رو شد که ایشان درخواست افزایش مبلغ قرارداد را مطرح کردند. مورد بعدی این است که همه ما تابع قانون هستیم و این مسئله نیز یکی از عواملی بود که باعث شد این اتفاق رخ ندهد. هر اتفاق منفی که در استقلال می‌افتد دوستان بدون مطالعه و مدرک باشگاه را مقابل هواداران قرار می‌دهند. ما خودمان هوادار هستیم و در کنارشان خواهیم بود. 

* به خاطر جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا عذرخواهی می‌کنم

به هواداران حق می‌دهم و از آنها به خاطر جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا عذرخواهی می‌کنم. از مربیانی که در طول یک فصل زحمت کشیدند، تشکر می‌کنیم. به آن دسته از عزیزانی که تا اتفاقی می‌افتد در خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها مصاحبه می‌کنند و مستند ندارند، می‌گویم که ما صادق هستیم. 

* ریز عملکرد مدیرعامل در 6 ماه گذشته..

اینکه در پنج شش ماه گذشته چه توفیقاتی در باشگاه داشتیم را، در 19 بند مطرح می‌کنم. هزینه هتل‌های داخلی 400 میلیون تومان، پروازهای داخلی که بیشترشان چارتر بودند به همراه پرواز چارتر به قطر، سفر رفت و برگشت میلیچ و دیاباته دو میلیارد و 500 میلیون، طلب 44 هزار دلاری منشا، برای وکیل پرونده پروپیچ 10 هزار دلار معادل 290 میلیون، مارتین فورکل 20 هزار دلار معادل 580 میلیون، وکیلی به نام جیمز 35 هزار دلار معادل یک میلیارد و 500 میلیون، سوسانا دیگر وکیل باشگاه 18 هزار دلار معادل 522 میلیون، بویان نایدونف 330 هزار دلار معادل 9 میلیارد و 570 میلیون، پول تو جیبی و پاداش برد مقابل الاهی عربستان 40 هزار دلار معادل یک میلیارد را پرداخت کردیم. به میلیچ 80 هزار دلار پرداخت کردیم. از ابتدای مدیریت‌مان و این مدت نیز مرحله به مرحله در حال پرداخت به حساب  شیخ دیاباته هستیم که مجموع آن 575 هزار دلار معادل 16 میلیارد و 675 میلیون می‌شود. پرداختی برای دو سه پرونده در فیفا داشتیم که 10 هزار دلار شد. طی پنج ماه گذشته 50 درصد قرارداد بازیکنان و کادر فنی معادل 18 میلیارد تومان پرداخت شد. در واقع هر ماه 10 درصد از قراردادها را پرداخت می‌کردیم، در شرایطی که طی 9 ماه قبل از ما تنها 40 درصد پرداخت شده بود. با سرمربی سابق و دستیارانش کامل تسویه کردیم. حقوق پرسنل باشگاه به مبلغ یک میلیارد و نیم پرداخت شد. به شهر خودرو بابت رضایت‌نامه مرادمند یک میلیارد و نیم دادیم. پرداختی به یکسری طلب‌های سه چهار سال گذشته را دستور کار قرار دادیم که دو میلیارد و 500 میلیون تومان شد. مبلغ 900 میلیون برای هزینه‌های مختلف پرداخت شد. برای گرفتن مجوز حرفه‌ای ما از سال 94 تعداد 54 طلبکار داریم که به 31 یا 32 نفرشان معادل یک میلیارد و 420 میلیون تومان دادیم.‌ هزینه‌های متفرقه، تیم‌های پایه و پیشکسوتان عزیز باشگاه هم نزدیک یک میلیارد و 300 میلیون شد. جمع کل هزینه‌های ما 62 میلیارد و 718 میلیون تومان شده است.

* هیچ‌کس اجازه ندارد از برند استقلال استفاده کند

ما نه حق پخش داشتیم و نه اللهیار صیادمنش و سیدمجید حسینی که بفروشیم. علاوه بر حدود 63 میلیارد، امکاناتی مثل دو زمین تمرین و سالن بدنسازی را فراهم کردیم. موضوع دیگری هست که خیلی‌ها به راحتی از آن گذشتند، اما من به راحتی نمی‌گذرم. سند تک برگ مجموعه مرغوبکار و کمپ ناصر حجازی را گرفتیم و به دارایی‌های باشگاه اضافه کردیم تا ارزش باشگاه به هزار میلیارد تومان برسد که جزو افتخارات ما خواهد بود. برند استقلال را در ثبت مالکیت گرفتیم و از این پس با برند باشگاه کار خواهیم کرد و هیچ‌کس اجازه ندارد از برند استقلال استفاده کند. کسانی که قبلاً استفاده کردند، مطمئن باشند که برای دفاع از حق و حقوق باشگاه سراغ آنها خواهیم رفت. تمامی اسناد پرداختی بر اساس جدول ذی‌حسابی، مستند است و اگر لازم باشد، درآمدها و هزینه‌ها را در روابط عمومی باشگاه منتشر می‌کنم.

* برای این کناره‌گیری از ریاست هیئت مدیره استقلال، 18 دلیل رسمی دارم

حدود 615 هزار دلار معادل 17 میلیاد و 835 میلیون تومان در پرونده شفر، 125 هزار یورو معادل چهار میلیارد و 125 میلیون تومان در پرونده بودوروف، 137 هزار یورو معادل چهار میلیارد و 350 میلیون تومان در پرونده پاختاکور بدهکار هستیم و در هیچ‌کدام هم قراردادی نبستیم. ما از وجود این وزنه‌های سنگین خبر داشتیم و آمدیم تا آنها را برداریم. ما بیش از 63 تا 64 میلیارد تومان پرداختی داشتیم که 26 میلیارد و 310 میلیون تومان آن را بابت باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی پرداخت کردیم. من و همکارانم در ابتدای سال نمی‌دانستیم کرونا چه اتفاقاتی رقم می‌زند و اقتصاددانان هم فکر نمی‌کردند تفاوت نرخ ارز به 2.5 برابر برسد.

عزیزانی می‌گویند چرا پول شفر را نداده‌اید. پرونده شفر و فروش صیادمنش از دلایل استعفای سال گذشته من از ریاست هیئت مدیره استقلال بود. من برای این کناره‌گیری، 18 دلیل رسمی دارم که در سال‌های آینده اعلام خواهم کرد. تأمین 26 میلیارد تومان در این شرایط، کار بسیار سختی است که وظیفه ماست. ما از برداشتن این بار از دوش باشگاه کوتاه نمی‌آییم و تلاش‌مان را می‌کنیم.

* یکی پس از دیگری موعد پرونده های خارجی می رسد!

هزینه‌های جام حذفی، اعزام تیم به قطر، نگه داشتن تیم و همه بازیکنان و پرداخت پول‌های شفر، بویان و پاختاکور در 20 روز، با هم به باشگاه استقلال فشار آورد. ما دو پروژه اقتصادی پیش‌بینی کردیم تا این دمل بزرگ را دفع کنیم و به سمتی برویم که استقلال به نقطه صفر برسد. نمی‌خواهم خبر بدی بدهم، اما باید واقعیات را بپذیریم. ما سهمی در این پرونده‌ها نداشتیم و تلاش می‌کنیم مبالغ را پرداخت کنیم، اما در آینده بسیار نزدیک باید 93 هزار و 500 هزار دلار معادل دو میلیارد و 700 میلیون تومان به جپاروف، 37 هزار دلار معادل یک میلیارد تومان به میگوئل و صد هزار دلار معادل دو میلیارد و 900 هزار دلار به پادووانی پرداخت کنیم؛ یعنی شش میلیارد و 700 میلیون تومان در این سه پرونده باید بپردازیم. پس از آن پرونده‌های استراماچونی و ساشا شفر را داریم که ارقام بسیار سنگینی دارند.

* هر کسی در توانش است در یک ماه آینده، 10 میلیون تومان به استقلال پرداخت کند!

خیلی‌ها روی مبل نشسته‌اند و می‌گویند چرا با پرداخت بدهی‌ها، پنجره نقل‌وانتقالاتی باز نمی‌شود. نمی‌گویم این افراد از جیب خودشان پولی بدهند، بلکه از توان خود استفاده کنند تا در یک ماه آینده، 10 میلیون تومان به استقلال پرداخت شود. نمی‌توانیم بیرون بنشینیم و بگوییم لنگش کن. کار در این شرایط اقتصادی به این سادگی نیست. کمک دولت به باشگاه‌های حرفه‌ای مطابق قانون مجلس شورای اسلامی ممنوع است و ما از دولت دریافتی نداشتیم.

* مگر اسپانسر در این شرایط اقتصادی، چقدر به یک تیم فوتبال کمک می‌کند؟

ما از بلیت‌فروشی، تبلیغات محیطی و ترانسفر هم درآمدی نداریم. ما قائدی را ارزان نمی‌فروشیم و اگر ترانسفری داشته باشیم، هوادار مقابل ما قرار می‌گیرد. ما این درآمد را هم نداریم و تنها منبع درآمد ما اسپانسر است. مگر اسپانسر در این شرایط اقتصادی، چقدر به یک تیم فوتبال کمک می‌کند؟ ما راهکارهایی پیش‌بینی کردیم و در ماه‌های آینده به درآمدزایی پایدار می‌رسیم. همان‌طور که املاک و دارایی‌های باشگاه را افزایش دادیم و 63 میلیارد تومان پرداخت کردیم که بسیاری از آنها بابت بدهی بود. اگر بدهی‌ها نبودند، حساب باشگاه استقلال 30 میلیارد تومان موجودی داشت و می‌توانستیم بازیکنان خوبی بگیریم، هتل بسازیم یا کمپ مرحوم حجازی را ترمیم و گسترده کنیم. درهای باشگاه روی همه عزیزان باز است و انتقادات منتقدان را به دیده منت می‌پذیریم.

* از باشگاه حرفه‌ای بعید است بازیکنش تا ساعت چهار صبح بیدار باشد

متأسفم بگویم به خاطر حجم کاری برای تأمین منابع و پرداخت آخرین قسط بازیکنان، پاداش آنها و پول میلیچ و دیاباته، یک هفته دیرتر به تیم ملحق شدم و فقط چند روز در دوحه بودم که در این مدت، موارد خوبی ندیدم. از باشگاه حرفه‌ای بعید است بازیکنش تا ساعت چهار صبح بیدار باشد که البته این موضوع، تعداد محدودی از بازیکنان را شامل می‌شود. برای باشگاه استقلال خیلی بد است که بازیکنش تا ساعت 12:30 یا یک ظهر، صبحانه نخورده باشد یا تا ساعت سه و چهار صبح، در فضای مجازی باشد. برای استقلال که نگاه 30 میلیون هوادار به ساق پای بازیکنانش است، بد است که بازیکن با خودش قلیان ببرد!

* به قانون منع ورود بازیکنان خارجی اعتقادی ندارم

ما باشگاهی مردمی و فرهنگی هستیم و شک نکنید با بازیکن خاطی برخورد می‌کنیم. نگاه کارگری که ماهی دو میلیون تومان می‌گیرد و برای پیروزی تیمش گریه می‌کند، به ساق شماست. آن وقت شما تا صبح بیدارید و انتظار دارید امور فنی باشگاه را پیش ببرید؟ این اتفاق تا زمانی که من هستم، هرگز رخ نمی‌دهد و اجازه نمی‌دهم این اتفاقات بیفتد. من خیلی به قانون منع ورود بازیکنان خارجی اعتقادی ندارم. البته با افزایش نرخ ارز، پرداخت‌ها خیلی سخت است و در کشورمان، بازیکنان جوان، ناشناخته و مستعدی داریم که پا به پای بزرگان بیایند.

* به خاطرهواداران گاهی مجبوریم قراردادهایی ببندیم که علاقه به آن نداریم

اگر شرایط میسر باشد، از بازیکنان امید استقلال استفاده می‌کنیم. کسی که قدر اشک عرق کارگری را که ماهی دو میلیون تومان می‌گیرد، بداند. مگر می‌شود بازیکن تا ظهر بخوابد؟ من چنین موضوعی را ندیده‌ام و واقعاً متأسفم. مگر می‌شود بازیکنی که قراردادش دو میلیارد تومان بوده است، به خاطر قانون جدید مدعی 10 میلیارد تومان بشود؟ به خاطر شما هواداران و فشار مضاعف شما، گاهی مجبوریم قراردادهایی ببندیم که علاقه و اعتقادی به آن نداریم.

* همه بازیکنان استقلال باید سرباز باشگاه باشند

همه بازیکنان استقلال باید تست پزشکی بدهند و باید سرباز باشگاه باشند. باشگاه استقلال چیزی برای بازیکنان کم نگذاشته است. باشگاه قرارداد و پاداش بازیکنان را پرداخت کرده و امکاناتی چون پرواز چارتر، هتل اختصاصی، دو زمین تمرین، سالن بدنسازی و هر چه فکرش را کنید، فراهم کرده است. ما در ساختار باشگاه استقلال تغییرات اساسی ایجاد می‌کنیم. مشکلاتی در بسیاری از بخش‌های داخلی باشگاه استقلال وجود دارد که باید اصلاح شوند که این اتفاق با کمک هواداران رخ خواهد داد.

* برای انتخاب سرمربی جدید یکی دو روز فرصت می خواهم!

در خصوص سرمربی جدید نظر قطعی خودم را بر اساس نظرات کارشناسی به هیئت مدیره و مجمع باشگاه گفتم. منتظرم عزیزان نظرات خود را بگویند و من از همه آنها تشکر می‌کنم. این افراد با ما همراهی داشته‌اند، اما متأسفانه برخی عزیزان همیشه در این فوتبال هستند و نرخ‌ها را بالا بردند. ما دست این افراد را کوتاه می‌کنیم و برنامه‌هایی را که به صلاح دولت، باشگاه استقلال و مردم است، اجرا خواهیم کرد. از لحاظ فنی و مالی به دنبال قراردادی هستیم که برای استقلال، «به‌صرفه» بوده و حتی آورده‌ای داشته باشد.

از عزیزان اجازه می‌خواهم یکی دو روز به ما فرصت بدهند. اعضای هیئت مدیره به من لطف داشتند و موضوع را به من تفویض کردند، اما با نظر این عزیزان می‌توانیم نتایج بهتری بگیریم و دل هواداران در این زمینه شاد خواهد شد.

* مانع بازیکنانی که پیشنهاد خارجی دارند نمی شویم!

یکسری از بازیکنان پیشنهاد خارجی دارند. ما به این بازیکنان احترام می‌گذاریم. اگر خود بازیکن و خانواده‌اش در این فکر باشند که راه رشد و پیشرفت‌شان بازی در خارج از کشور است، مانع نمی‌شویم، اما با چنگ و دندان سعی می‌کنیم شاکله تیم را حفظ کنیم. پس از باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات دو سه بازیکن خوب که شما(اشاره به هواداران) آنها را می‌شناسید، جذب خواهیم کرد.

* قایدی را نمی فروشیم مگر اینکه پیشنهاد خوبی داشته باشد!

مرتب در حال پرداختی مرحله به مرحله برای دیاباته هستیم و این بازیکن را حفظ خواهیم کرد. مهدی قائدی را نمی‌فروشیم، مگر اینکه پیشنهادی داشته باشد و انقلابی در نقل‌وانتقالات رخ دهد. برای داریوش شجاعیان متأسفم که بگویم کارت بازی او در آسیا صادر شد، اما در ایران همکاری نکردند. وقتی آقایان متزلزل عمل کردند، ریسک نکردیم که از شجاعیان استفاده کنیم و به یکباره بازی‌مان سه بر صفر شود. آیا استقلال باشگاه این مملکت نبود که همکاری نکردید؟

* من اهل استعفا نیستم

من اهل استعفا نیستم. اگر سال گذشته این کار را کردم، دلایل قانع‌کننده داشتم. الان از مدیرعاملی استقلال استعفا نمی‌دهم و با انگیزه بیشتر کارم را انجام خواهم داد. ما دنبال کارهای زیربنایی هستیم و شک نکنید تا دو سال دیگر بهترین بازیکنان را به دنیا انتقال می‌دهیم.

به گزارش استقلال نیوز،برای مدیرعامل باشگاه بزرگی همچون استقلال متاسفیم که اینگونه اسرار باشگاه را در ملا عام افشا می کند. متاسفیم برای سعادتمند که ریز به ریز مسائل مالی و اخلاقی بازیکنان را افشا کرد. آن هم در حالیکه تیم محبوب وزارت در اردوی خود انواع و اقسام بی اخلاقی ها از جمله به همراه بردن دختران جوان و.. را انجام دادند اما آب از آب تکان نخورد و مدیریت باشگاهشان روی آن مساله سرپوش گذاشت.

آقای سعادتمند.. آوردن قلیان و شب بیداری امری نکوهیده است و می بایست با خاطیان برخورد جدی شود اما اینکه بدون ملاحظه و اندیشیدن به حواشی احتمالی بعدی مقابل دوربین از آن صحبت کنی نشان از ضعف مفرط مدیریتی شما دارد و اینکه متاسفانه شما هم یکی هستی همانند چند مدیر قبلی تحمیلی بابا مسعود به استقلال بزرگ و گرگی در لباس میش در راستای پیشبرد پروژه تخریب و تضعیف باشگاه ریشه دار و مردمی تاج.

 

اخبار استقلال

 

 


 مطالب مرتبط:

موضع سکوت سعادتمند کماکان پابرجاست/ حامی و پشتیبان بازیکنان و کادر فنی هستیم!

نوشتن دیدگاه
نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


شبکه های اجتماعی

fb tw ig گوگل پلاس استقلال نیوز

est2

جدول و برنامه لیگ ایران

جدول و برنامه لیگ برتر ایران

جدول و برنامه لیگ جزیره

جدول و برنامه لالیگا اسپانیا

جدول و برنامه بوندسلیگا آلمان

جدول و برنامه سری آ ایتالیا

جدول و برنامه لیگ قهرمانان اروپا

جدول و برنامه لیگ اروپا

آخرین اخبار

اختصاصی خارجی

اختصاصی داخلی

00906123