خبرهای کوتاه
رسمی و فوری؛ توافق در مالزی، استقلال برای بازی با الکویت به دوبی می‌رود.
جواد قراب: سلطانی فر گفت عاشقانه پرسپولیس را دوست دارم!
هواداران استقلال از سایت https://www.pin90.ir/ اقدام به خرید بلیت بازی های این تیم کنند.
فرهاد مجیدی ادامه دهنده راه استراماچونی در استقلال..
باشگاه های ایرانی از میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا محروم شدند!
باشگاه استقلال همچنان جولانگاه خائنین..

دیدار استقلال و پدیده

تیم فوتبال استقلال تهران در دیدار معوقه از هفته دوازدهم لیگ برتر با اشتباه داوری، از کسب برد مقابل پدیده ناکام ماند.

 

به گزارش استقلال نیوز، تیم‌های فوتبال استقلال تهران و پدیده خراسان در دیداری معوقه از هفته دوازدهم لیگ برتر از ساعت 16:15 امروز(پنجشنبه 22 آذر 97) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در پایان به تساوی بدون گل رسیدند.

گل دقیقه 79 استقلال توسط الهیار صیادمنش با اشتباه کمک داور دوم آفساید اعلام شد و در ادامه زاهدی فر در دقیقه 89 و با سختگیری تمام کارت زرد دوم را به صیادمنش نشان داد و او را از بازی اخراج کرد.

دیدار استقلال و پدیده

ترکیب استقلالسیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، میلاد زکی‌پور، محمد دانشگر، روزبه چشمی، علی کریمی، فرشید باقری(مارکوس نیومایر 39)، طارق همام، فرشید اسماعیلی(مرتضی تبریزی 81)، وریا غفوری، روح‌الله باقری(اللهیار صیادمنش 59)

دیدار استقلال و پدیده

ترکیب پدیده: یوسف بهزادی، علی نعمتی، محمدحسین مرادمند، مسعود ریگی، محمدرضا ناصحی، اکبر صادقی، امین قاسمی‌نژاد، محمدرضا خلعتبری(سعید صادقی 70)، حسین مهربان(مهدی مهدیخانی 43)، محمد قاسمی‌نژاد(یونس شاکری 90)، مرتضی منصوری

قضاوت این دیدار بر عهده محمدحسین زاهدی فر بود و علی میرزابیگی به همراه سید رضا مهدی او را در امر قضاوت یاری کردند.

دیدار استقلال و پدیده

نیمه اول

دقیقه 11: توپ پشت مدافعان استقلال می‌توانست موقعیت خوبی برای پدیده ایجاد کند، اما محمد دانشگر مهاجم پدیده را متوقف کرد و داور به این بازیکن کارت زرد نشان داد.

دقیقه 12: ضربه ایستگاهی چسبیده به محوطه جریمه استقلال موقعیت خوبی برای گلزنی پدیده ایجاد کرده بود، اما ضربه محمدرضا خلعتبری پس از برخورد به دیوار دفاعی به شکلی خطرناک از کنار دروازه به کرنر رفت و راهی به دروازه نداشت.

دقیقه 22: وریا غفوری از سمت راست حرکت خوبی را آغاز کرد و با ارسالی خطرناک قصد ایجاد موقعیت برای هم‌تیمی‌هایش را داشت که یوسف بهزادی با خروجی به موقع مانع از این اتفاق شد.

دقیقه 29: میلاد زکی‌پور از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 37: حمله خطرناک تیم پدیده از سمت راست و ارسال کوتاه به محوطه جریمه می‌توانست منجر به گل این تیم شود، اما مهربان نتوانست ضربه خوبی به توپ بزند و این موقع از دست رفت.

دقیقه 43: طارق همام در موقعیتی مناسب اقدام به شوتزنی به سمت دروازه پدیده کرد که بهزادی موفق به مهار توپ شد.

دقیقه 44: هافبک عراقی استقلال این بار پشت مدافعان پدیده توپی را در اختیار گرفت و با بهزادی تک به تک شد که بازهم دروازه‌بان پدیده توپ را در اختیار گرفت تا همام را ناکام بگذارد.

دقیقه 3+45: حمله استقلالی‌ها یک فرصت شوتزنی را برای اسماعیلی ایجاد کرد، ولی ضربه او به اوت رفت.

دقیقه 4+45: سوت پایان نیمه اول با نتیجه مساوی.

نیمه دوم

دقیقه 49: وریا غفوری با پاس در عمق نیومایر را در موقعیتی خوب برای گلزنی قرار داد، اما هافبک آلمانی آبی‌پوشان نتوانست ضربه خوبی به توپ بزند و بهزادی توپ را دفع کرد.

دقیقه 53: علی نعمتی از تیم پدیده با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 57: محمدرضا خلعتبری دیگر بازیکنی بود که داور مسابقه به او کارت زرد نشان داد.

دقیقه 64: ارسال روی دروازه پدیده به طارق همام رسید که این بازیکن قصد داشت با ضربه‌ای والی دروازه پدیده را باز کند. البته ضربه او دقت لازم را نداشت و به اللهیار صیادمنش برخورد کرد که در برگشت دوباره همام به توپ رسید و نتوانست از این موقعیت بهره ببرد.

دقیقه 65: پاس طارق همام پشت مدافعان پدیده می‌توانست صیادمنش را در موقعیتی خوب قرار دهد، اما مرادمند مانع از این اتفاق شد و توپ را به بیرون زد.

دقیقه 75: ارسال فرشید اسماعیلی به محوطه جریمه پدیده با ضربه سر صیادمنش به نیومایر رسید. هافبک آلمانی استقلال موقعیت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه او راهی اوت شد.

دیدار استقلال و پدیده

دیدار استقلال و پدیده

دقیقه 79: ارسال روی دروازه پدیده موقعیت خطرناکی ایجاد کرد که بهزادی با خروج از دروازه نتوانست در مهار توپ موفق عمل کند. توپ برگشتی را نویمایر به صیادمنش داد که مهاجم جوان استقلال توپ را تبدیل به گل کرد، اما داور مسابقه پیش از این اتفاق اعلام آفساید کرده بود.

دقیقه 83: اللهیار صیادمنش از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دیدار استقلال و پدیده

دیدار استقلال و پدیده

دقیقه 89: صیادمنش پس از سوت داور به توپ ضربه زد که زاهدی‌فر تشخیص داد با نشان دادن کارت زرد دوم به این بازیکن، استقلال را 10 نفره کند.

دقیقه 4+90: سوت پایان دیدار و تساوی بدون گل دو تیم.

دیدار استقلال و پدیده

دیدار استقلال و پدیده

دیدار استقلال و پدیده

دیدار استقلال و پدیده

دیدار استقلال و پدیده

دیدار استقلال و پدیده

دیدار استقلال و پدیده

دیدار استقلال و پدیده

دیدار استقلال و پدیده

دیدار استقلال و پدیده

● استقلال 0-0 پدیده

+ الهیار صیادمنش مهاجم استقلال در دقیقه 89 با دریافت کارت زرد دوم  از بازی اخراج شد.

* ورزشگاه: آزادی تهران  
* داور: محمدحسین زاهدی فر

 

* ویدئو بازی:

 لینک دانلود با کیفیت 360               لینک دانلود با کیفیت 480 

ایکون پلیر


* سایر نتایج هفته چهاردهم لیگ برتر:

فولاد 1-1 ذوب آهن

نساجی 2-2 سپیدرود

ماشین سازی 0-1 پرسپولیس

سپاهان 1-0 پدیده

نفت مسجدسلیمان 1-0 پیکان

سایپا 1-1 استقلال خوزستان

پارس جنوبی جم 0-1 تراکتورسازی

 

* جدول رده بندی هفته چهاردهم لیگ برتر:

جدول رده بندی لیگ برتر
 

به گزارش استقلال نیوز، عده ای که در تمام طول فصل از ناداوری ها علیه تیم های مظلوم سود و بهره برده اند، با وقاحت تمام از داوری ها نالانند و در مصاحبه هایشان به زمین و زمان ایراد می گیرند، تا راه برای اعمال ناداوری و اشتباهات به ظاهر سهوی علیه استقلال باز بماند. در صحنه گل استقلال که سید رضا مهدی(کمک دوم) آن را آفساید اعلام کرد، در هنگام ارسال توپ، پژمان منتظری به وضوح عقب تر از مدافع حریف بود و کمک داور بازی با تاخیر زیاد و هنگامی که صیادمنش گل را به ثمر برساند، آفساید اعلام کرد تا 2 امتیاز حساس از دست شفر و شاگردانش بپرد.

در مورد اخراج صیادمنش حیف بود این نکته را متذکر نشویم که چرا داوران با بازیکنان استقلال همچون دشمن برخورد می کنند و همواره با جدیت فراوان در مورد آن ها قضاوت می کنند اما در مورد بازیکنان تیم دوم پایتخت بسیار ساده از کنار خشونت بیش از اندازه آن ها می گذرند؟

پدیده امروز تیم خاصی نبود، اصلا در حد پدیده بودن نبود! شانس با گل محمدی یار بود چون نمی خواستند استقلال این بازی را ببرد و به کورس بالانشینان بپیوندد.

در پایان یک نکته در مورد گزارش ضعیف و مغرضانه گزارشگر بازی.. آقای گزارشگری که هوادار تیم دوم پایتخت است، برای نشان دادن دشمنی خود با استقلال بزرگ، چشم روی حقیقت می بندد و در صحنه ای که به وضوح مشهود بود، منتظری در هنگام ارسال توپ چند متر از مدافع پدیده عقب تر بود، به ذکر این موضوع کفایت می کند که "صحنه مشکوک بود!" اما ما امیدواریم گزارش شما مشکوک نباشد آقای محمدرضا خان!

در انتها باید یادآوری کنیم که سرمربی تیم دوم پایتخت پس از بازی مقابل سپاهان در حالی که تیمش از اشتباهات داوری سود کرده بود با این جمله که"تا به امروز داورها حتی یک اوت هم به نفع ما نگرفتن سعی به فریب افکار عمومی داشت.

اما امروز به همگان ثابت شد تیمی مظلوم تر از استقلال بزرگ نیست که نام و ثروتش را به تاراج برده اند و امروز به اعتبار و محبوبیتش حمله ور شده اند.  

عکس از رضا سعیدی پور(باشگاه استقلال) و امیر استواری(خبرگزاری فارس)

اخبار استقلال

 


مطالب مرتبط:

با اعلام کارشناس داوری/ اخراج صیادمنش درست بود؛ گل استقلال سوخت!

وینفرید شفر: داوران ایرانی به رنگ آبی حساس هستند؛ شاید مجبور شویم لباسمان را عوض کنیم!

حواشی دیدار استقلال تهران و پدیده خراسان؛ حضور هواداران با پیراهن شماره هفت!

تساوی بدون گل استقلال و پدیده در نیمه نخست؛ خبری از تیم با طراوت هفته های اخیر نبود!

هفته دوازدهم لیگ برتر/ ترکیب استقلال مقابل پدیده خراسان؛ بازگشت دو کاپیتان به ترکیب اصلی!

وینفرید شفر: در نیم فصل باید اردو خارج کشور داشته باشیم؛ لطفا کسی در باشگاه حرف اضافه نزند!

نوشتن دیدگاه
نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


شبکه های اجتماعی

fb tw ig گوگل پلاس استقلال نیوز

est2

آخرین اخبار

اختصاصی خارجی

اختصاصی داخلی

00906123

novin web gostar